Tydzień z Edith Piaf we Władysławowie

Koncerty, Władysławowo

Data 15.11.2015 18:00-22.11.2015 00:00
Miejsce Urząd Miejski
Miejscowość Władysławowo
Bilety Wstęp wolny

Władysławowo zaprasza na "Tydzień z Edith Piaf". W ramach obchodów w niedzielę (15 listopada) we Władysławowie będzie można posłuchać utworów francuskiej artystki w wykonaniu zespołu Zagan Acoustic, natomiast w kolejną niedzielę (22 listopada) za sprawą Doroty Lulki kompozycje Piaf zabrzmią w języku polskim.

Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Stowarzyszenie "Miłośnicy Sztuki" zapraszają na koncert zespołu Zagan Acoustic, w trakcie którego wykonane zostaną utwory z repertuaru Edith Piaf.

Koncert odbędzie się w niedzielę 15 listopada o godzinie 18:00 w sali 103 Urzędu Miejskiego we Władysławowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


[IMG_R]2[/IMG_R]

Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Krystyna Rosinke zapraszają na koncert pt. „Piaf po polsku”. Wystąpią: Dorota Lulka – śpiew, Paweł Nowak – akordeon oraz Maciej Sadowski – kontrabas.

Koncert odbędzie się w niedzielę 22 listopada o godzinie 16:00 w sali 103 Urzędu Miejskiego we Władysławowie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.