Motoryzacyjny zlot charytatywny Night Drivers Kaszuby w Rumi

Sport, Rumia

Data 16.01.2016 18:00
Miejsce Parking CH Auchan
Miejscowość Rumia
Bilety Wstęp wolny

Zachęcamy wszystkich miłośników motoryzacji do wzięcia udziału w charytatywnym zlocie motoryzajnym w Rumi. - Podczas spotu będziemy zbierać karmę, koce, szelki, smycze, zabawki, miski, a także materiały budowlane, które zostaną przekazane na rzecz zwierząt przebywających w schronisku w Dąbrówce - informują organizatorzy.

  • Wiadomo, jest zima, a zwierzaki potrzebują pokarmu i ciepłego miejsca, gdzie można mieszkać, dlatego prosimy o pomoc w tej akcji. Na pewno każdy z nas posiada stare koce czy inne rzeczy, które się im przydadzą. W Dąbrówce jest dużo psiaków, a każdy z nich chce jeść tak jak my, więc można także przynieść karmę, można również samemu odwiedzać i zabierać psiaki na spacery. Nie jest to dużo, bo zaledwie godzina spaceru, a taki pies też inaczej się czuje, kiedy nie musi cały czas siedzieć w klatce czy w budzie - wyjaśniają działacze z Night Drivers Kaszuby.

Spotkanie to jednak nie tylko przekazanie podarunków dla schroniska. Na miejscu odbędą się również rozmaite konkursy oraz inne atrakcje.

  • Zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji do pomocy i liczymy na wzorową frekwencję, szykujcie się - zachęcają organizatorzy.

Więcej aktualnych informacji znaleźć można na tej stronie.

[IMG]2[/IMG]