Krokowska Argo Wystawa i Mistrzostwa Polski w Motocrossie

Sport, Sobieńczyce

Data 07.05.2016 08:00-08.05.2016 00:00
Miejsce Ośrodek Sportów Motorowych Speed Star
Adres Sobieńczyce 30
Miejscowość Sobieńczyce

II edycja Krokowskiej Agro Wystawy odbędzie się w dniach 7-8 maja 2016 roku w Ośrodku Sportów Motorowych Speed Star w Sobieńczycach (gmina Krokowa).

W 2015 roku wystawę odwiedziło blisko 20 tysięcy osób. Zeszłoroczna frekwencja ma zachęcić tegorocznych wystawców i odwiedzających do licznego przybycia.

Wystawa odbędzie się na terenie Ośrodka Sportów Motorowych Speed Star Sobieńczyce, gdzie do dyspozycji jest blisko 140 000 m2 powierzchni wystawowej. Jest to okazja do zaprezentowania maszyn i urządzeń rolniczych, a także nasion, nawozów i środków ochrony roślin przez czołowych producentów oraz instytucje rolnicze.

Krokowska Agro Wystawa to również szanse na zapoznanie się z nowinkami technicznymi, zdobycia wiedzy, wymiany doświadczeń, a także nawiązanie kontaktów biznesowych. Na miejscu czekają również rozmaite atrakcje w postaci konkursów z nagrodami, wystawy kolekcjonerskiej ciągników i pozostałych maszyn rolniczych, a także występ zespołu disco polo.

Ponadto równolegle w drugiej części ośrodka Speed Star odbędą się zawody rangi mistrzostw Polski w motocrossie oraz show QFMX wykonane przez zawodników quad freestyle.