Warsztaty ŚPIEWU I TAŃCA FLAMENCO Z MATEO GALLITO

Inne, Sopot

Data 07.05.2016 00:00-08.05.2016 00:00
Miejsce FlamencoPeńa La Paloma
Miejscowość Sopot

Z radością zapraszam na warsztaty TAŃCA I ŚPIEWU FLAMENCO POR FIESTA, które poprowadzi MATEO GALLITO - świetny muzyk, pianista i od wielu lat również tancerz i śpiewak flamenco. Doświadczony pedagog a przede wszystkim przesympatyczny i otwarty człowiek.

Mateo Gallito kształcił się w Maladze, Sevilli, Jerez de la Frontera u Juan Parra Morón, Ramón Martinéz, w Akademii CONTRATIEMPO. Założyciel zespołu REMEDIOS.

Na warsztaty tańca zapraszamy zaawansowanych i początkujących tancerzy, również tych, którzy nie mają odwagi. POZIOM DOSTOSOWANY BĘDZIE DO UCZESTNIKÓW. Jeśli zgłosi się więcej osób które chcą poćwiczyć intensywniej jest możliwość stworzenia dodatkowej grupy tańca- zaawansowanej.

Na warsztaty śpiewu zapraszamy wszystkich! Tych którzy śpiewają, chcą śpiewać, uczą się lub próbują, którzy szukają głosu i energii śpiewu, choćby nie mieli wiele wspólnego z flamenco, choć oczywiście szczególnie tych, którzy się flamenco zajmują... Nie można improwizować w tańcu bez znajomości konstrukcji śpiewu. Nie trzeba dobrze śpiewać, ale trzeba wiedzieć jak sobie zanucić żeby umieć zatańczyć:) Pośpiewamy sobie również naszą ulubioną i wpadającą w ucho piosenkę: "Fuera de mi" :)

GRAFIK:

Sobota 7.05.2016

  • 17.00 -18.00 taniec

  • 18.15- 20.15 śpiew

Niedziela 8.05.2016

  • 12.00- 13.00 taniec

  • 13.15- 15.15 śpiew

CENA: TANIEC I ŚPIEW 180ZŁ TANIEC: 80ZŁ ŚPIEW: 120ZŁ REZERWACJE MIEJSCA I OPŁATA ZA WARSZTATY DO KOŃCA KWIETNIA! PO TYM TERMINIE CENA WZRASTA O 30%

PLAN WARSZTATóW: 2 godziny tańca, 4 godziny śpiewu, jaleo, palmasu (KLASKANIA) i świetnej energii.

**Temat przewodni: "Jak podkręcić śpiewem i jaleo dobrą fiestę" ** Tak żeby się wszystkim chciało tańczyć. Będziemy pracować nad nowymi zwrotkami oraz nad tym jak zaśpiewać do tańca, jak zatańczyć śpiewakowi i odnaleźć się w energii rytmu.

Warsztaty por fiesta mają niezwykłą energię o czym wielu się już przekonało na licznych warsztatach organizowanych przez Peńa Flamenca La Paloma w Sopocie w ubiegłych latach. Warsztaty skupione na energii śpiewu i fiesty i wzajemnej współpracy śpiewaka i tancerza.

Informacje i zgłoszenia mailem: [email protected]