Dzień dziecka w wejherowskim parku

Imprezy klubowe, Wejherowo

Data 01.06.2016 16:00
Miejsce Park im. Aleksandra Majkowskiego
Miejscowość Wejherowo

Dzień Dziecka w parku. W programie „Olimpiada uśmiechu” i dmuchane zamki 1 czerwca to dzień, na który dzieci czekają cały rok. Wejherowskie Centrum Kultury, Stowarzyszenie „Naprzód Wejherowo” i Jacek Drewa zadbali o to, aby na twarzach zarówno najmłodszych, jak i tych nieco starszych zagościł uśmiech.

O godz. 16:00 w Parku im. Aleksandra Majkowskiego rozpoczną się obchody Dnia dziecka. Kluczową częścią programu będą integracyjne igrzyska sportowe „Olimpiada Uśmiechu”. Uczestnicy zmierzą się w sześciu konkurencjach: skoki w workach, rzut ringo, słodki konkurs kulinarny, przeciąganie liny, bieg z jajkiem i skoki na piłce.

Dzieci i dorośli obejrzą pokaz motocyklistów z „Motoekipy”. Nauczą się także udzielania pierwszej pomocy. Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w sportach walki, takich jak boks, karate i kick-boxing, zajęciach tanecznych Zumby i treningu sprawnościowym. Dla uzdolnionych językowo przygotowano konkurs „Wakacyjne przygody z Anglopolem” polegający na sprawdzaniu swojej wiedzy z języka angielskiego.

Jak co roku, nie zabraknie także uwielbianych przez dzieci dmuchanych zamków, z których będzie można korzystać nieodpłatnie.

Dzień dziecka świętowany będzie 1 czerwca od godz. 16:00 do 18:00 w Parku im. Aleksandra Majkowskiego.