Święto studentów w Gdyni, czyli Delfinalia

Koncerty, Gdynia

Data 27.05.2016 18:00-29.05.2016 00:00
Miejsce Skwer Tadeusza Kościuszki
Miejscowość Gdynia
Bilety Bezpłatnie, 25 zł

Gdyński Festiwal Muzyczny Delfinalia 2016 - to już dziewiąta edycja gdyńskich juwenaliów organizowana przez szeroką koalicję złożoną z uczelni wyższych, samorządów studenckich, organizacji pozarządowych w skład której wchodzą: Akademia Morska, Akademia Marynarki Wojennej, samorządy studentów obu uczelni, firma eventowa Wolart, Stowarzyszenie Absolwentów Akademii Morskiej oraz Fundacja Pomeranian Students' Coalition.

Gdyński Festiwal Muzyczny Delfinalia 2016 to wydarzenia kulturalno-rozrywkowe dedykowane społeczności studentów oraz młodym mieszkańcom Trójmiasta. Projekt zakłada pobudzenie młodego pokolenia mieszkańców i skupienie ich wokół elementów kultury studenckiej.

Szerokie nawiązania do morskich tradycji oraz niepowtarzalna atmosfera Skweru Kościuszki to elementy, którymi Gdyńskie Delfinalia odróżniają się od szeregu podobnych wydarzeń. Niesamowita sceneria w połączeniu z polskimi gwiazdami muzyki z pewnością zaspokoi najbardziej wybredne gusta uczestników.

Festiwal przewidziany jest na pięć dni, z czego dwa dni to imprezy plenerowe, które odbędą się na końcu Skweru Kościuszki w Gdyni (Molo Południowe).

Organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji dla uczestników, począwszy na występach artystycznych i kończąc na bardzo rozbudowanym grafiku imprez towarzyszących. Poniżej przedstawiamy Wam najważniejsze informacje o Gdyńskim Festiwalu Delfinalia 2016:

Otwarcie bram: 18:00

Piątek 27.05:

18:30 ZEUS 19:45 QUEBONAFIDE 21:00 W.E.N.A. 22:15 O.S.T.R.

Sobota 28.05:

18:30 MARIKA 19:45 XXANAXX 21:00 THE DUMPLINGS 22:15 BRODKA

Gdyński Festiwal Muzyczny Delfinalia 2016 jest współfinansowany przez Miasto Gdynia oraz Centrum Kultury w Gdyni. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdynia.

WSTĘP:

  • Studenci Akademii Morskiej oraz Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni - wejście bezpłatne (warunek ważna legitymacja)

  • Pozostali zainteresowani na podstawie biletu do nabycia TUTAJ.

Więcej informacji o festiwalu znajduje się na tej stronie.