Bezpłatna konferencja z cyklu Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Roadshow 2016

Inne, Gdańsk

Data 08.06.2016 00:00
Miejsce Hotel Golden Tulip
Miejscowość Gdańsk

Przyszłość tworzenia, czyli nowe trendy w przemyśle. Jak usprawnić proces projektowania, wytwarzania i serwisowania? Autodesk i PROCAD zapraszają na konferencję Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk Roadshow 2016.

Warszawa, 02 czerwca – Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zwiększać efektywność dzięki narzędziom współpracy zespołowej, jak wydajnie zarządzać dokumentacją projektową, a także jak optymalizować produkt. Aby zarejestrować się na konferencję wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie Autodesk. Konferencja odbędzie się już w środę, 8 czerwca, w Gdańsku, w hotelu Golden Tulip Gdańsk Residence, ul. Piastowska 160.

„Rozwój współczesnych technologii zmienia sposób podejścia do procesu projektowania, a następnie wytwarzania i serwisowania produktów. Rewolucja przemysłowa stała się faktem, otwierając producentom nowe możliwości w postaci zaawansowanych narzędzi do zarządzania, współpracy oraz optymalizacji. Polskie przedsiębiorstwa są w większości otwarte na implementację nowych rozwiązań do zarządzania produkcją i cyklem życia produktu. Niebagatelne znaczenie w tym obszarze mają również aplikacje chmurowe, które z kolei zapewniają elastyczny dostęp do najnowszych technologii większej liczbie firm, także tym z sektora MŚP” – Andrzej Poćwierz, menadżer ds. rozwiązań Autodesk dla przemysłu.

Istotnym elementem spotkań będzie także prezentacja wyników raportu Tech-Clarity nt. systemów PDM. Celem raportu było obalenie podstawowych mitów o systemach PDM i prezentacja faktów, które pozwolą na wskazanie korzyści wynikających z wydajnego zarządzania danymi. Przybliżone zostaną również nowe możliwości Autodesk Product Design Suite i Autodesk Inventor, nowe narzędzia do analiz i symulacji, a także do współpracy zespołowej – Fusion 360, A360, AnyCAD.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenie będzie potwierdzane przez organizatora. Szczegółowa agenda na poszczególne spotkania oraz więcej informacji na stronie www.autodesk.pl/mfgroadshow.pl

Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland