Co chochlik zrobił ze starymi baśniami?

Filmy, Rumia

Data 17.02.2018 13:00
Miejsce Port Rumia
Miejscowość Rumia
Bilety Wstęp wolny

Czy wilk w bajkach zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełniać wyłącznie swoje marzenia? Co by się stało, gdyby znane wszystkim bajki miały inne zakończenie? Odpowiedzi na pytania znajdą 17 lutego mali widzowie sceny teatralnej Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Wstęp bezpłatny!

Spektakl przeniesie maluchów do starej, zakurzonej biblioteki, w której dojdzie do ciekawych zwrotów akcji. Mały chochlik wrzuci do leciwego kociołka znane bajki, baśnie i legendy, a następnie podgrzeje je, wymiesza, przyprawi i… dojdzie do wielkiego bałaganu i wielu dziwnych zdarzeń!

Co by się stało gdyby Śpiąca Królewna nie zasnęła? Czy bajka wyglądałaby tak samo, a na końcu wszyscy żyliby długo i szczęśliwie? A gdyby wilk z Czerwonego Kapturka okazał się poczciwym bohaterem? A gdyby złota rybka zbuntowała się i przestała spełniać marzenia? Odpowiedzi na podobne pytania znajdą mali widzowie, którzy zasiądą przed sceną teatralną Portu Rumia.

Teatrzyk pt. „Kociołek i bajeczka” odbędzie się 17 lutego w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godz. 13:00, 15:00 oraz 17:00. Wstęp wolny!