Festiwal Gier Planszowych

Inne, Hel

Data 09.03.2019 14:00
Miejsce ZSO w Helu
Adres Żeromskiego
Miejscowość Hel 84-150
Bilety Wstęp wolny

Podczas spotkań w 2019 roku będziecie mieli okazję uczestniczyć w przeróżnych turniejach, konkursach i akcjach specjalnych. Postaramy się, aby każde spotkanie dostarczyło Wam moc emocji i radości :)

Do dyspozycji będzie „gralnia” z ponad setką tytułów do ogrania. W tym gry od stałych partnerów blogerów JaTyGry: REBEL.pl, Trefl, Black Monk Games, Albi Polska, Granna, Egmont, foxgames.pl oraz Wydawnictwo Lacerta!

Zawsze przychodzicie we dwoje, a chcecie zagrać w coś na pięć osób? A może chcesz przyjść samemu i nie wiesz czy znajdzie się dla Ciebie ekipa do grania? A może chcecie umówić się na coś większego i dla większej liczby osób? A może chcesz zagrać w coś konkretnego, ale nie wiesz czy będzie na SięZgramy? - w dowolnym z tych przypadków śmiało piszcie w dyskusji wydarzenia.

Spotykamy się cyklicznie, raz na kwartał i widzimy coraz więcej stałych gości :) Na SięZgramy odnajdą się zarówno pasjonaci (blogerzy z JaTyGgry starają się aktualizować zbiór gier) jak i osoby dopiero raczkujące w temacie. Takie spotkania to także doskonały sposób na złapanie bakcyla :)

Spotkanie nie ma ograniczeń wiekowych. Nie trzeba też znać zasad gier. Każda z nich posiada instrukcję, a resztę niuansów wytłumaczą nasi niezawodni prowadzący - czyli Aga i Maciej z bloga Ja Ty Gry.

Zapraszajcie znajomych. Bierzcie ze sobą rodzinę. Wpadajcie do nas na naprawdę fajną, planszówkową imprezę!