23 Styczeń 2020

Kabaret Skeczów Męczących

Inne Filharmonia Kaszubska, Wejherowo

Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

czytaj więcej

Ciepło, cieplej, najlepiej - wykłady w Zamku w Krokowej

Kultura Zamek w Krokowej , Krokowa Bilety: 5,- zł/uczestnika.

22 i 23 stycznia w Zamku w Krokowej zreorganizowany zostanie na wykład „Ciepło, cieplej, najcieplej” oraz warsztaty zdobienia kafli piecowych.

czytaj więcej

Dookoła świata w Rejsie Niepodległości - wystawa

Kultura Gdyńskie Centrum Filmowe, Gdynia

Uniwersytet Morski oraz Gdyńskie Centrum Filmowe zapraszają na wystawę fotograficzną „Dookoła świata w Rejsie Niepodległości”. Opowieść o 10 miesiącach wielkiej, wokółziemskiej podróży fregaty „Dar Młodzieży”, zamknięta w 30 obrazach wybranych z tysięcy. Autor zdjęć – Piotr Lewandowski - jedna z zaledwie dwóch osób, które uczestniczyły w całym rejsie na pełnej wokółziemskiej trasie.

czytaj więcej