8. Urodziny Soho X Łowcy X Kamp! Dj set & more

Imprezy klubowe, Sopot

Data 08.06.2012 22:00-09.06.2012 00:00
Miejsce Soho
Miejscowość Sopot

Tak, tak... latka lecą, to już nasze 8. urodziny. Za nami setki niezapomnianych imprez i dziesiątki fantastycznych gwiazd z kraju i zagranicy.

Nowe znajomości, rozstania, urwane filmy i pobudki na plaży to tylko część tego co co wydarzyło się przez ten czas. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami tak długo!

Już dzisiaj zapraszamy do wspólnego świętowania. Będzie z nami naprawdę mocna ekipa, a wśród niej ŁOWCY oraz 1/3 naszego ulubionego rodzimego bandu KAMP!

Kamp! to elektroniczne trio, które powstało w 2008 r. w Łodzi. Ich brzmienie często opisywane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80-tych, francuskiego house'u czy chill-wave'u. Wydane w roku 2010 single "Heats" oraz "Distance Of The Modern Hearts" stały się przebojami w niezależnych rozgłośniach radiowych, zostały wysoko ocenione przez muzycznych blogerów, ale przede wszystkim trafiły w gusta wymagającej koncertowej publiczności.

2011 był dla Kamp! przełomowy - w styczniu pojawili się w roli supportu podczas polskiej trasy koncertowej zespołu Hurts. Kolejne występy odbyły się w Londynie oraz USA na najważniejszej imprezie showcase'owej przemysłu muzycznego - festiwalu SXSW w Austin, Texas. We wrześniu nakładem portugalskiej wytwórni D.I.S.C.O. Texas na rynku pojawił się pierwszy oficjalny singiel promujący to niezatytułowane jeszcze wydawnictwo. W grudniu 2011 roku "Cairo" w remixie JBAG pojawiło się na składance "Kitsune Club Night Mix #2" czyniąc Kamp! pierwszym polskim zespołem, który pojawił się na wydawnictwie tego kultowego francuskiego labelu.