Beach Sports Festival

Inne, Gdynia

Data 11.08.2012 09:00
Miejscowość Gdynia
Bilety wstęp wolny

Za nami półmetek wakacyjnego plażowania, i wielkimi krokami zbliżamy się do drugiej edycji Gdynia Beach Sport Festivalu, podczas którego Plaża "Gdynia Śródmieście" przeobrazi się w arenę zmagań osób rywalizujących w turnieju siatkówki oraz beach soccera.

Zawody odbędą się w sobotę 11 sierpnia, a ich start przewidziano na godzinę 9.00. Pierwszy etap imprezy to rozgrywki kategorii młodzieżowych w siatkówce plażowej oraz beach socerra i co warte dziewcząt w kategorii OPEN beach soccera.

Następną fazą turniejów będzie już rywalizacja OPEN siatkówki oraz beach soccera mężczyzn. Dla uczestników rozgrywek, Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z sponsorami przygotował niezwykle cenne nagrody, w tym oczywiście nagrody finansowe.

W zawodach udział może wziąć każdy bez względu na wiek, i jest to doskonały sposób by poznać smak rywalizacji z osobami na co dzień zawodowo trenującymi i reprezentującymi kluby w całej Polsce. Jednocześnie zapraszamy wszystkich do udziału w wakacyjnym projekcie organizowanym przez Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji - "Aktywne Lato 2012", podczas których codziennie można spróbować sił na specjalnie przygotowanych boiskach do gry w siatkówkę i beach soocera. Czynna jest również bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego, a więc dla każdego coś dobrego.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.gosirgdynia.pl