Midsummer Night's Dream

Imprezy klubowe, Sopot

Data 17.08.2012 22:00-18.08.2012 04:00
Miejsce Dream Club
Miejscowość Sopot

W każdy piątek Dream Club zaprasza na imprezę Midsummer Night's Dream.

W tą piątkową noc będziecie mogli bawić się przy dźwiękach DJ'a rezydenta - DJ'a Mibro, który obiecał puszczać tylko najlepsze kawałki.

Dj Mixtee - zabawę z gramofonami zaczęła w 2004 roku. Do chwili obecnej zagrała w najlepszych klubach niemal w całej Polsce a także dbała o oprawe muzyczna takich eventach jak: Burton Scratch Jam, FDK, Chrom Skeatboarding Session, AWFalia, Delfinalia i współpracowała jako dj koncertowy z trójmiejską raperką Moną. Jako że od młodych lat związana jest ze sportem i tańcem gra na imprezach tanecznych ( New Style Session, Thousand Battle, Hip hop Session...) i konwencjach IFAA.

Do tej pory wydała 4 mixtape'y: Dirty South oraz Sugar Free vol.1,2,3 oraz udzieliła sie na mixtape'ie Expess Yourself. Jej styl grania to mix najlepszych kawałków RnB, Dancehallu, Hip Hopu i Funku-co gwarantuje pełny parkiet na każdej z imprez.

Dj Mibro - Reprezentant 3miejskiej sceny Dj'skiej. Od 2008 odpowiada za profil muzyczny klubów należących do Sopockiej firmy Artinvest.Od 2009 roku nieprzerwanie jest jedynym rezydentem Sopockiego Dream Clubu,gdzie miał okazje zagrać z wieloma dj'ami z Polski i Świata,a także muzycznie przygotowywać różne ważne wydarzenia artystyczne i kulturowe m.in wybory Polskiej miss 2009,miss Pomorza 2010,pokazy mody sieci Peek & Cloppenburg, Esotiq & Henderson oraz After Party dla telewizji Polsat i Tvn.Aktualnie w jego setach można usłyszeć mieszankę stylów Rnb, Funk, Disco, House oraz Klasyków lat 80 i 90 starannie wyselekcjonowanych i serwowanych w przeróżnych bootlegach, remixach i mashup'ach.Obecnie trwają prace nad jego pierwszym mixtape,który ukaże się w połowie 2012 roku.

Rezerwacja 605-500-800