Sierpień 2012
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Zobacz również

AfterParty po Sopot Match Race

Imprezy klubowe, Sopot

Data 18.08.2012 22:00-19.08.2012 04:00
Miejsce Dream Club
Miejscowość Sopot

Dream Club zaprasza na AfterParty po Sopot Match Race!

Będzie to bankiet po Sopot Match Race. Tegoroczne regaty to 9 edycja tej imprezy. Sopockie regaty zaliczają się do cyklu zawodów Pucharu Świata i mają najwyższy współczynnik Grade 1 w pięciostopniowej skali międzynarodowej organizacji żeglarskiej ISAF. Oprócz regat w Sopocie w tym sezonie odbywa się jeszcze tylko 7 imprez tej rangi na świecie!

Wystąpią Marysia Sadowska, Tennessee, Dj Macu, Dj Mibro!

Marysia Sadowska - Wokalistka, reżyser, kompozytor, autor tekstów, producent i lider w jednej osobie... Maria Sadowska związana jest z muzyką od zawsze... Pierwszą płytę nagrała mając 14 lat, kolejną - solową trzy lata później. Wydała dwa albumy w Japonii.

W lutym 2004 roku, ukazała się jej pierwsza polska "dorosła płyta", na której mogliśmy usłyszeć połączenie poezji Marii Jasnorzewskiej - Pawlikowskiej z nowoczesną muzyką klubową i jazzem. Rok 2005 był dla niej bardzo udany, uzyskała nominację do Superjedynek w kategorii wokalistka roku, a z piosenką "Tylko tu i teraz" zdobyła 4 miejsce w koncercie premier na tegorocznym Festiwalu Polskiej Piosenki Opole 2005. Na festiwalu zdobyła również nagrodę przyznaną przez akredytowanych dziennikarzy - Miss foto.

Jednak Sadowska to nie tylko wokalistka. Jest również reżyserem (ukończyła PWSFTViT na Wydziale Reżyserii). Jej etiuda z 2001 roku pt. "Skrzydła" była prezentowana na wielu międzynarodowych festiwalach, gdzie zdobyła nagrody.

W 2007 roku wyreżyserowała debiutancki film krótkometrażowy pt. "Non-Stop Kolor", zrealizowany przy pomocy Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Maria jest także autorką teledysków, wielu znanych wykonawców m.in. Renaty Przemyk, Kasi Nosowskiej, Edyty Geppert, Marcina Rozynka, Krzysztofa Kiliańskiego czy Michała Bajora. Dowodem jej talentu są trzy nominacje do YACHÓW! Jako reżyser nakręciła też 4 teledyski do piosenek z własnych płyt. "Chcemy tylko tańczyć", "Tomaszów", "Tylko tu i teraz", "Rewolucja", które można regularnie zobaczyć na antenie telewizji publicznych i komercyjnych. 13 listopada 2009 na ekrany kin trafił film "Demakijaż", w skład którego wchodzą 3 nowele "Non-Stop Kolor", "Droga wewnętrzna" i "Pokój szybkich randek" w reżyserii Marii Sadowskiej, Doroty Lamparskiej i Anny Maliszewskiej. W tym samym roku film dostał się na festiwale filmowe w Koszalinie, Gdyni, Kijowie, Zimbabwe i Meksyku. Cały rok 2011 artystka poświęciła pracy nad pełnometrażowym debiutem fabularnym, zatytułowanym "Dzień kobiet", jednocześnie czynnie koncertując. Prace nad filmem, do którego Maria skomponowała również muzykę zakończyły się w kwietniu 2012. W maju, film w którym zagrali min. Katarzyna Kwiatkowska, Eryk Lubos, Anita Jancia oraz Grażyna Barszczewska, miał swoją festiwalową premierę podczas 37. Gdynia Film Festiwal, do którego został nominowany w Konkursie Głównym. Premiera komercyjna filmu będzie miała miejsce w pierwszej połowie 2013 roku.

Dj Tennessee - Swój styl muzyczny określa jako mieszankę brzmień soulfull, afrotribal i sexydeephouse'u i to chyba najlepiej oddaje charakter muzyki, jaką serwuje klubowiczom w swoich setach didżejskich. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1998 roku w warszawskim klubie Trend. W niespełna kilka tygodni później stał się rezydentem warszawskiej Underground Music Cafe, gdzie duży sukces odniósł stworzony przez niego cykl imprez "Le Privilege House" istniejący nieprzerwalnie od ponad sześciu lat! W latach 2001 - 2003 był jednym z rezydentów Love Bomb! - najstarszych i najgorętszych housowych imprez w Polsce. W ramach tego cyklu, goszcząc w takich klubach jak H2O, W5 i Piekarnia miał okazje wspólnie występować z takimi postaciami jak Leon Roberts aka King Unique, Phill Kieran, Mutiny czy Roger Sanchez, z którym wspólnie zagrał na piątych urodzinach Love Bomb!

W 2002 roku brał udział w jednym z największych przedsięwzięć klubowych na świecie jakim jest Ministry Of Sound Global Tour. W roku 2003 pojawił się na scenie wraz z Sister Bliss (Faithless), aby zainaugurować polską edycję innego legendarnego klubowego projektu - Gatecrasher, w ramach tourne Gatecrasher Global Soundsytem. W czerwcu 2003 został zaproszony na imprezę Kuszenie Magnum. Wystąpił na niej dla ponad szesnastotysięcznej publiczności z takimi legendami sceny house jak Danny Howels, Nick Warren, a także ze współtwórcą projektu Underworld i Underworld Rec. Darrenem Emersonem. Brał także udział w projekcie "Isle Of MTV" dla MTV Europe oraz Smirnoff Experience, gdzie wspólnie na scenie pojawił się z Tod'em Terry, John'em Cutler'em i Pet'em Heller'em. W chwili obecnej jednak najwięcej energii poświęca warszawskiej Utopii.

Dzięki mocno wysublimowanej publiczności jest to najbardziej pożądany przez housowych DJ'ów klub w Polsce. Z miejscem tym związany jest od 2002 roku i jako pierwszy rezydent klubu kształtuje jego muzyczny, legendarny już charakter. Od końca 2002 roku wraz z klubem współtworzył imprezy "Fuck Me I'm Famous" oraz jeden z najmodniejszych housowych cykli w Polsce "Outsider W", który zainaugurował wraz z DJ'em Gregory. Od tamtego czasu do współpracy zapraszał takie postacie jak Paul Jackson, Paul Farris, Antoine Clamaran, Martin Solveig, Bob Sinclar, ATFC, Luke Brancaccio, Seamus Haji, Kiko Navarro, Robert Owens, Tim Delux, Joey Negro aka Jakatta, Shakedown, Warren Clarke, David Guetta, Nick Fanciulli (Skylark) i wielu innych. Obecnie wraz ze swoim długoletnim znajomym zza gramofonów DJ'em Ricardo, pracuje nad nowym przedsięwzięciem i imprezą, która pojawiła się pod hasłem "Mind, Body & Soul... full of Soul & Garage House", której celem jest promowanie muzyki spod znaków Soulfull, Garage i Body & Soul.

Dj Macu - Dyrektor Departamentu ds. Rozwiązań Technicznych w Wytwórni Wielkie Joł. Dj Macu od ponad 10 lat regularnie gra w najlepszych klubach na terenie całego kraju. Jego gorące I dynamiczne sety będące perfekcyjnie dobraną mieszanką dobrego Hip-Hopu I R'n'B, Funky, Pop'u zapewnią rewelacyjną oprawę muzyczną niemalże każdej imprezy.

Dj Mibro - Reprezentant 3miejskiej sceny Dj'skiej. Od 2008 odpowiada za profil muzyczny klubów należących do Sopockiej firmy Artinvest.Od 2009 roku nieprzerwanie jest jedynym rezydentem Sopockiego Dream Clubu,gdzie miał okazje zagrać z wieloma dj'ami z Polski i Świata,a także muzycznie przygotowywać różne ważne wydarzenia artystyczne i kulturowe m.in wybory Polskiej miss 2009,miss Pomorza 2010,pokazy mody sieci Peek & Cloppenburg, Esotiq & Henderson oraz After Party dla telewizji Polsat i Tvn.Aktualnie w jego setach można usłyszeć mieszankę stylów Rnb, Funk, Disco, House oraz Klasyków lat 80 i 90 starannie wyselekcjonowanych i serwowanych w przeróżnych bootlegach, remixach i mashup'ach.Obecnie trwają prace nad jego pierwszym mixtape,który ukaże się w połowie 2012 roku.

Rezerwacja 605-500-800

www.DreamClub.pl