Sierpień 2012
Pn Wt Śr Cz Pt So N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Zobacz również

Top Music Festival: Festiwal Indywidualności Muzycznych

Koncerty, Gdynia

Data 25.08.2012 20:00-26.08.2012 01:00
Miejsce Klub Ucho
Miejscowość Gdynia

Top Music Festiwal to połączenie dwóch imprez muzycznych - 9-dniowych warsztatów prowadzonych przez znanych muzyków oraz Festiwalu Indywidualności Muzycznych.

Konkurs dla zespołów i wokalistów bez ograniczeń wiekowych Głowna Nagroda: 2000 zł Profesjonalne Jury

Program:

10.00 - rejestracja i próby 12.00 - przesłuchania 20.00 - koncert laureatów i rozdanie nagród

Regulamin i karta zgłoszenia na stronie: http://www.topmusicfestival.pl/index.php/festiwal

Impreza odbywać się będzie cyklicznie każdego roku w drugiej połowie sierpnia w Gdyni. W 2011 odbyły się pierwsze warsztaty muzyczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział 48 uczestników z całej Polski. Wśród wykładowców mieliśmy zaszczyt gościć Grażynę Łobaszewską, Katarzynę Groniec, Krystynę Stańko i Wojtka Pilichowskiego. Koncerty i gala finałowa, które odbyły się w Klubie Ucho, spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców, co potwierdziła frekwencja podczas imprez.

Organizatorzy i gwiazdy o warsztatach zeszłorocznych:

Karina Marszałek:

"Podczas warsztatów przygotowaliśmy 24 numery na koncert galowy z zespołem, czego na większości warsztatów w Polsce się nie praktykuje w takich ilościach. Poszukaliśmy inspiracji do pracy w piosenkach Coldplay, Sade, Moloko, Rihanny, Etty James, Kings of Leon, Elvisa Presleya, Amy Winehouse. Atmosfera na warsztatach niespotykana... Na Koncercie Galowym łzy się lały, nikt nie chciał wyjeżdżać. Z pewnością za rok startujemy z drugą edycją".

Wojtek Pilichowski:

"Warsztaty Muzyczne w Gdyni - w pięknym miejscu, cudowne okoliczności przyrody, blisko do morza, a na dodatek jeszcze mamy układ, że zawsze będzie fajna pogoda. To nasze pierwsze warsztaty w Gdyni, super atmosfera kapitalny skład wykładowców..."

Krystyna Stańko:

"Jest mi bardzo miło, że zostałam zaproszona przez Fabrykę Wokalu na warsztaty Top Music Festival, na których mogłam pracować z młodymi adeptami sztuki wokalnej. To było bardzo interesujące spotkanie, nowa dawka energii - spontaniczna czasami jak wulkan, pokazała mi, że młodzież jest naprawdę fantastyczna..."

Grażyna Łobaszewska:

"Chciałam powiedzieć, że właściwie zaczynam być coraz bardziej dumna ze swojego miasta, a tym bardziej, że w moim cudownym mieście Pani Karina Marszałek zrobiła warsztaty dla młodzieży. To chyba pierwsze takie warsztaty. W różnych miastach mniejszych, większych odbywają się takie warsztaty, a tu nic się nie działo... i nareszcie coś się zadziało. Przyjechało tu dużo młodzieży z całej Polski, są świetni wykładowcy, tuz jazzowy np. Wojtek Pilichowski. Życzę, by to się coraz bardziej rozkręcało".