CHODŹ NA SOLO VOL. 8 ! Bunio !

Koncerty, Sopot

Data 30.10.2014 20:00
Miejsce Strajk Sopot
Adres Morska 16
Miejscowość Sopot
Bilety Wstęp wolny

Muzyk (gitara basowa, gitara, sampler, laptop, programowanie), producent muzyczny, wokalista, kompozytor i remikser. Szerokie zainteresowania muzyczne realizuje w kilku projektach o zróżnicowanym charakterze.

Jego twórczość obejmuje muzykę elektroniczną, jak i akustyczną i elektro-akustyczną, a także szereg gatunków: eksperymentalną elektronikę, hiphop, punk, jazz, funk, electro i inne. Stosuje zarówno metodę prekompozycji jak i improwizacji. w swojej twórczości często posługuje się humorem, parodią, gra z gatunkami i konwencjami. Okazjonalnie autor kilku felietonów oraz twórca opowiadań i tekstów piosenek.

UCZESTNICZY W TAKICH PROJEKTACH/ZESPOŁACH JAK:

Dick4dick/(teraz: D4D) kolektyw muzyczny showmansko-muzyczny współpracujący z kolonią artystów Młode Miasto Gdańsk i gdańskim ASP;

Lutosphere czyli wariacje na temat partytur Witolda Lutosławskiego wraz z Leszkiem Możdżerem i Andrzejem Bauerem;

Bassistrers Orchestra wraz z Maciem Morettim, Fiszem, Emade, Wojciechem Mazolewskim, Mikołajem Trzaską;

Kaszebe II Ola Walickiego wraz z O.Walickim, K.Staruszkiewiczem i P.Pawlakiem

Ludzie wraz z Krzysztofem Topolskim, Wojciechem Mazolewskim, Tomaszem Ziętkiem;

Baabunio oraz Baaba wraz z Bartoszem Weberem;

Fox Box jako wokalista u boku takich muzyków jak Maria Peszek, Michał Król, Natalia Lubrano, Novika czy Marsija;

Występuje również jako dj m.bunio.s lub solo jako m.bunio.s hit maker; oraz w kilku innych projektach okazjonalno koncertowych lub producenckich.

JEST TWÓRCĄ MUZYKI DO SPEKTAKLI TEATRALNYCH:

Oblomoff w teatrze dramatycznym w Warszawie gdzie występuje również na scenie w roli dj-a, w spektaklu występują min: Maciej Stuhr, Krzysztof Ogłoza, Anna Dereszowska, Krzysztof Dracz, Marcin Bosak, reżyseria Andrzej Domalik.

Fedra w teatrze narodowym w warszawie, współtworzyl muzykę do spektaklu wraz z Adamem Falkiewiczem i Karolem Pawłowskim. W spektaklu występuja min: Danuta Stenka, Kamila Baar, Jerzy Englert, reżyseria Maja Kleczewska

Książę z liliami przedstawienie teatru tańca Bożeny Eltermann

Palowanie czyli przedstawienie polsko-szwajcarskie oparte na performance i tańcu nowoczesnym jako część cyklu 'Finisaż Stadionu 10lecia', które to odbywało się na terenie stadionu, tuż przed rozpoczęciem prac nad nowym obiektem.

Glanz Punkt przedstawienie taneczne wraz z grupą Annas Kollektiv z Zurichu.

Miki Mister Dj przedstawienie w Teatrze Miejskim w Gdyni w którym rownież gra tytułową rolę.

Wykonał również dużą ilość remiksów różnych artystów takich jak: Leszek Możdżer, Andrzej Smolik, Mika Urbaniak, Fisz i Tworzywo Sztuczne, Patryk Zakrocki i inni.