Scary Weekend czyli Halloween w Bunkrze

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 31.10.2014 21:00-01.11.2014 00:00
Miejsce Bunkier
Adres ul. Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety Wstęp: Przebrani FREE Pozostali po 21:00 - 10zł

Halloween najhuczniej obchodzony jest w Stanach Zjednoczonych, pora to zmienić! Zapraszamy Was do najbardziej klimatycznego klubu w Polsce! Dwa dni imprez, znakomici didżeje, pyszne "krwiste" drinki i specjalny scary burger! Scary Weekend to nie tylko zabawa, to również mnóstwo nagród za najlepsze przebrania!

  • 31.X Górny parkiet: WhiteBoy [party mix] www.soundcloud.com/WhiteBoyRocks Dolny parkiet: Monika Sun [chillout] https://www.facebook.com/monikasundj

  • 1.XI Wide [party mix] https://soundcloud.com/djwidepl

Wstęp: Przebrani FREE Pozostali po 21 - 10zł

Podczas Scary Weekendu o północy nasze potwornie przerażające Jury wybierze najlepsze przebrania, które zostaną nagrodzone upiornie procentowymi nagrodami! Przez całą imprezę poleją się setki shotów dla najbardziej pomysłowych gości! Taka impreza odbywa się tylko raz w roku, nie możecie jej przegapić!

——————————————————————————

  • WhiteBoy - łączy wszystkie gatunku od nudisco, house po rnb i rap tworząc energetyczny mix, który nie pozwala zejść z parkietu. Jego sety opierają się na samodzielnie przygotowanych utworach, w celu stworzenia unikalnego show. Od dwóch lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej, poza Pomorzem można go spotkać między innymi w Toruniu, Warszawie. www.facebook.com/WhiteBoyRocksDJ

  • Monika Sun: od urodzenia mieszkanka Gdańska. Początek jej przygody za konsolą to 2005 rok. Zaczynała od małych imprez w klimacie dance i disco.

Ważnym krokiem, jaki podjęła była spontaniczna decyzja wzięcia udziału w konkursie dla początkujących dj's, który odbył się latem w 2006 roku w Sopocie. Dzięki tej decyzji poszła za ciosem i zaczęła się wtajemniczać w muzykę oraz sztukę miksowania. Pierwsze kroki na większej scenie klubowej stawiała w klubie "Kwadratowa" w Gdańsku. W 2008 została najmłodszym rezydentem klubu "Viva Sopot". Zagrała tam m.in.: After Party po festiwalach Top Trendy i Hit Festiwal, imprezę z Wet Fingers, Shaun Baker'em, Sonique, Insaneman'em.

Współuczestniczyła w organizacji imprez afterowych w Sopocie, dzięki którym zainteresowały ją bardziej underground'owe brzmienia progressive, tech i tribal house'u.

Wspólnie z Dj Asq tworzy duet dj'ski, który był pomysłem Dj'a Lone-ówczesnego rezydenta Mandarynki oraz klubu Boolvar, teraz sopockiego klubu Unique. Narodziny tego pomysłu miały miejsce w sopockim klubie Mandarynka, gdzie organizowały swoje pierwsze imprezy pod hasłem 'Ladies Night'. Pomysł ten miał swój dalszy ciąg w klubie Boolvar w Gdyni.

Teraz współpracuje m.in. z: Georginą Tarasiuk (vocal W-wa), Niką Novicz (vocal Trójmiasto), Islet (vocal Trójmiasto), Bari (Saksofon), Sasin (Saksofon).

Monika Sun miała przyjemność zagrać u boku:: Sonique, Insaneman, Wet Fingers, Moondeck, Ricardo, Lone, Patrick ex Diff, Mood, Eliot, Carloss da Silva, Seb Skalski, Rachel Claudio (vocal), Mc Jacob A (vocal), Praktyczna Pani, Mixtee. Kluby, w których gościła to m.in.: Autsajder (Gdańsk), Sefinir(Molo w Sopocie), Cream (Sopot), N.o.c. (Jastrzębia Góra), Papagayo (Bydgoszcz), Metro (Gdańsk), Boolvar (Gdynia), Mandarynka (Sopot), Senso (Wrocław), Taawa (Kraków), Awangarda (Bydgoszcz), Nisza (Bytów), Baya(Ustka), Just (Łeba), Revolucja (Toruń), Unique (Sopot), Kontener (Dębki), Parlament (Gdańsk), 3Siosty (Sopot), Gramofon (Biała Podlaska), Carmel (Świecie), Soda (Bydgoszcz), Frisk (Chojnice), H2O (Warszawa), Platinium (Warszawa), Mardi Gras (Gliwice), Bed (Wrocław), Mk Bowling [email protected]

Jej sety są dynamicznym połączeniem różnych gatunków house'owych, które łączy w zaskakujący sposób. Skład koktajlu muzycznego, jaki serwuje klubowiczom to dużo klasycznych house'ów, energetyczne wokale, elementy z gatunku jazz i funky, ale też mocniejsze brzmienia.

Muzycznie zafascynowana Monia Sun! http://www.facebook.com/MonikaSun.3city

  • Wide - za "sterami" od 2005r. Miłośnik "muzyki" bez względu na jej gatunek i pochodzenie. Przez te kilka lat fascynacje poszczególnymi gatunkami, mijały i przychodziły nowe, co z pewnością wpłynęło na jego ukształtowanie muzyczne. Dzięki temu nie boi się mieszania za sobą wielu gatunków i stylów muzycznych, czego efektem są imprezy pełne starannie wyselekcjonowanej muzyki na najwyższym poziomie. Kilka rezydentur w trójmiejskich klubach, oraz wiele występów w większości znaczących klubów na Pomorzu pozwoliło mu nabrać doświadczenia we współpracy z publiką. Obecnie jego styl można pokrótce określić jako wybuchową mieszankę hip-hopowych brzmień (rap, r'n'b, funk, disco), mashup-ów, housowych klasyków, niekiedy "mocniejszej" elektroniki (breaks, dubstep, d'n'b), która nie pozwoli wam stać w miejscu.

  • https://soundcloud.com/djwidepl