STATEK MIŁOŚCI- warsztaty

Inne, Sopot

Data 03.11.2014 11:59
Miejsce Zatoka Sztuki
Adres Al. Mamuszki 14
Miejscowość Sopot
Bilety 10 zł, 15zł, w cenie kawa + ciastko

5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO PRZYJŚĆ NA STATEK MIŁOŚCI:

Już za tydzień 5.11.2014 rusza już druga edycja jeszcze bardziej uwodzącego warsztatu Statku Miłości – o seksualności w cyklu życia człowieka.

Statek miłości to warsztaty zawierające pozytywne interwencje przedstawionymi przez specjalistów z przygotowaniem psychologicznym i seksuologicznym po to aby podnieść poziom Twojego poczucia szczęścia w życiu.

Ktoś mógłby zapytać dlaczego rozmawiać o seksualności publicznie? Jest wiele z tego płynących korzyści.

  • Żeby zrzucić zbędne kilogramy czyli nauczyć się odróżniać głód intymności. Nasze społeczeństwo odczuwa masowy głód bliskości i intymności, często mylimy rodzaje głodu z deprywacją intymności, dotyku itd. I zamiast po intymność sięgamy po batonik. Nie umiemy nazywać swoich potrzeb, o nich rozmawiać i ich przekazywać dalej. Irytujemy się że druga strona nie domyśla się czego pragniemy.
  • Jak nie wpaść w nudę i rutynę. Nie rodzimy się z umiejętnością współżycia seksualnego, mało kto ma świadomość, że seksualność to sfera do rozwoju na całe życie, że wciąż można czerpać nowe doświadczenia płynące z ciała i nie popadać w rutynę i nudę, a co najważniejsze zupełnie nie chodzi tu o znajomość 1001 pozycji. Chodzi o coś więcej...
  • Należy nauczyć się rozpoznawać złe przekazy, po to, żeby móc je odrzucić żeby zacząć cieszyć się seksem. Seksualność jako przygoda na całe życie pod warunkiem że przełamiemy społeczne tabu, stereotypy, które niosą za sobą ciężar, poczucia winy wstydu i grzechu to odczucia, które są ogromnym hamulcem nie tylko żeby zadbać o swoje poczucie przyjemności ale także żeby rozmawiać swobodnie, pomagać innym i edukować.

    Może pomóc zrozumieć i siebie szanować. Na Statku Miłości rozmawiamy o tym o czym NIE mamy ochoty rozmawiać to główna zasada, która również, pokazuje jak stawiać granice w swoim otoczeniu „rozmawiam o tym o czym mam ochotę, na co mam zgodę”, podobnie jak w łóżku. Przełamanie stereotypów to, co najbardziej ogranicza w sypialni, jest poczucie winy, wstydu i grzechu.

Wstęp: 15 zł - warsztat, 10 zł - warsztat w karnecie. W cenie kawa + ciastko :) Zapisy: Recepcja Zatoki Sztuki lub pod numerem telefonu: 609 259 234