Renata Przemyk - promocja płyty "Rzeźba dnia"

Koncerty, Gdańsk

Data 14.11.2014 20:00
Miejsce Parlament
Adres Świętego Ducha 2
Miejscowość Gdańsk
Bilety 45 - 50 zł

Agencja P.W. Events ma zaszczyt zaprosić wszystkich na koncert Renaty Przemyk, który to odbędzie się 14 listopada w gdańskim klubie Parlament! Wydarzenie będzie promować najnowsze wydawnictwo płytowe artystki - "Rzeźba Dnia"! Jest to pierwsza od pięciu lat studyjna płyta artystki.

Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zgraną. Artystka w tym roku świętuje 25-lecie swojej działalności scenicznej.

Po kilkuletniej przerwie Renata Przemyk powraca z nowym, znakomitym i ogromnie zróżnicowanym albumem "Rzeźba dnia". Wielu ta płyta zaskoczy i na pewno nikogo nie pozostawi obojętnym.

  • "Rzeźba dnia" to piosenki o tym co jest teraz, dokładnie w tym momencie życia. Na serio i na żarty. Szeptem, loopem, z piersi, z głowy, na wiele instrumentów, kota, wilka i kobietę. O tym co jest z nami, ze światem wokół, między ludźmi bliskimi i wszystkimi innymi - tłumaczyła Przemyk.

Płyta ukazała się 30 września 2014r. nakładem Universal Music Polska. Gdańsk znajdzie się gronie trzech miast, do który Renata Przemyk zawita jeszcze w tym roku! Reszta Polski będzie musiała cierpliwie poczekać na koncerty z nowym materiałem do 2015 roku.

Zapowiada się znakomity, energetyczny koncert z materiałem z najnowszej płyty "RZEŹBA DNIA" oraz największymi przebojami Artystki.

LINK DO WYDARZENIA NA FB www.facebook.com/events/543017795799476/

Informacja o biletach:

Bilety w cenie: 40 zł (za pośrednictwem pwevents.pl), 45zł (przedsprzedaż) 50 zł (w dniu koncertu)

Bilety dostępne: Ticketpro, Ebilet, Eventim, Lotto-CH Manhattan, Puls, Parlament

Bilety kolekcjonerskie: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,203.html (40 pln)