Otwarcie nowej siedziby MDK w Redzie/ koncert Pullover

Koncerty,

Data 14.11.2014 16:30
Miejsce Miejski Dom Kultury w Redzie
Adres ul. Łąkowa 59 A
Bilety Wstęp wolny

Już w ten piątek 14 listopada, zapraszamy na otwarcie "Fabryki Kultury". Tak właśnie nazywać się będzie siedziba Miejskiego Domu Kultury w Redzie. Po kilku miesiącach od rozpoczęcia prac, obiekt zostanie oddany do użytku.

W budynku po byłej wymiennikowni cieplnej, który został przebudowany i rozbudowany, będzie można skorzystać z oferty kulturalnej dla wszystkich grup wiekowych. Mieszkańcy Redy zyskają pierwszy taki obiekt w mieście. Od teraz, wszystkie zajęcia prowadzone w ramach działalności MDK-u odbywać się będą w nowym miejscu, przy ulicy Łąkowej 59A. Dodajmy, miejsce będzie całkowicie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W "Fabryce Kultury" znajdziemy salę na 140 miejsc, pierwszą w Małym Trójmieście Kaszubskim pracownię Sitodruku. Poszerzona będzie też oferta dla dzieci i młodzieży. Nowa baza pozwoli na zwiększenie częstotliwości odbywających się tu zajęć. Koncerty, wystawy, przedstawienia teatralne, taniec, zumba, rysunek, malarstwo, plastyka i oczywiście warsztaty. Tak po krótce będzie wyglądać życie w „Fabryce Kultury”. Codziennie czynna będzie kawiarenka, w której serwowana będzie kawa i drobne przekąski.

Na otwarcie, będzie można posłuchać trójmiejskiej formacji Pullover, której muzyka obraca się wokół neo-soulu, funkowo-klubowych bitów jak i acido-smooth jazzowych klimatów.