Zajrzyj do bajkowego świata! – bezpłatny spektakl dla dzieci

Kultura, Rumia

Data 16.11.2014 13:00
Miejsce Port Rumia
Miejscowość Rumia

Czarne i białe koty, niedźwiedzie czy Sroka Kłamczucha – między innymi tacy bohaterowie zagoszczą w niedzielę 16 listopada na scenie teatralnej Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Podczas bezpłatnego przedstawienia z cyklu „Bajkowe niedziele” najmłodsi amatorzy teatru przeniosą się do wyjątkowego świata, pełnego przygód i czarno-białych postaci!

Jak wyglądałoby życie w czarno-białym miasteczku stworzonym przez poetę i malarkę - Pana Czarnego oraz Panią Białą? Dowiedzą się tego wszystkie dzieci, które w niedzielę 16 listopada zasiądą przed teatralną sceną w pomorskiej galerii handlowej Auchan. Wraz z oryginalnymi bohaterami spektaklu maluchy odwiedzą wyjątkową dwubarwną miejscowość!

Mali widzowie wezmą udział w bajkowych przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki Kłamczuchy, Białego Kruka oraz Rodziny Tralalińskich. Będą się również mogły przyjrzeć czarno-białym zjawiskom występującym w otaczającej je rzeczywistości. Wiele radości dostarczy zapewne forma spektaklu – jego interaktywność pozwoli najmłodszym gościom galerii czynnie uczestniczyć w tworzeniu przygód czarno-białych bohaterów.

Spektakl pt. „Czarne i białe” będzie już jedenastym w tym roku spotkaniem z cyklu „Bajkowe niedziele”. Pełna przygód fabuła oraz ciekawe postaci dostarczą uczestnikom wielu wrażeń i oczywiście dobrą zabawę. Atrakcją dla maluchów jest także – trwający od lipca - bajkowy konkurs. Więcej informacji na stronie www.portrumia.pl

Bezpłatne przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 16 listopada w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Spektakl odegrany zostanie trzykrotnie – o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!