Repertuar Wejherowskiego Centrum Kultury 13-17 listopada

Kultura, Wejherowo

Data 13.11.2014 12:45-17.11.2014 00:00
Miejsce Wejherowskie Centrum Kultury
Miejscowość Wejherowo

W tym tygodniu zapraszamy na:

  • "Małą Syrenkę" w reż. Tomasza Valldal Czarneckiego - 13 i 14 listopada o godz. 9 i 11

[img]1[/img]

„Mała Syrenka” na podstawie baśni H. CH. Andersena to zwariowana komedia muzyczna dla prawdziwych miłośników morskich przygód. Razem z nimi przeniesiemy się do podwodnej krainy króla Neptuna i jego obdarzonej cudownym głosem córki – syrenki, która pewnego dnia postanawia spełnić swoje największe marzenie – zobaczyć człowieka. W podróży towarzyszyć jej będą Konik Morski, Szalona Ośmiornica oraz marzący o sukcesie i sławie Chór Frutti di Mare. Pomóżcie Syrence odnaleźć prawdziwą miłość i przekonajcie się, co z tym wspólnego ma tajemnicza Wiedźma.

Spektakl Czarneckiego jest przykładem dobrej, sprawnej roboty fachowców oraz bajki lekkiej, łatwej i przyjemnej dla dużych i małych – Gazeta Świętojańska

ZOBACZ LINK

  • "Mayday. Run For Your Wife" w reż. Dariusza Majchrzaka - 14-16 listopada

[img]2[/img]

90 spektakli, trzy lata na scenie Centrum Kultury w Gdyni!

Najzabawniejsza teatralna produkcja Trójmiasta!

ZOBACZ LINK

  • Małą Gdyńską Filharmonię "Co w trzcinie gra" w Sali Koncertowej Portu Gdynia 16 listopada o godz. 12

Drogie dzieci, gdyby instrumenty potrafiły mówić, ileż ciekawych rzeczy dowiedzielibyśmy się o ich losach. W ilu przygodach brały udział, ilu przemianom uległy na przestrzeni dziejów. Zapraszamy naszych małych melomanów do wesołego miasteczka Dęciakowa. Tym razem poznacie rodzinę instrumentów dętych drewnianych: wesoły obój, dostojny fagot, roześmiany klarnet i śpiewny saksofon. Wspólnie z naszymi bohaterami wyruszycie na wyprawę w poszukiwaniu muzyki. W prawdzie nietrudno ją znaleźć w Filharmonii ale warto jej poszukać w najróżniejszych miejscach. Ciekawe co w trzcinie gra?

ZOBACZ LINK

  • Niedzielę Melomana w Teatrze Miejskim w Gdyni 16 listopada o godz. 16

ZOBACZ LINK

  • "Piaskownicę" Michała Walczaka w reż. Grzegorza Chrapkiewicza - 17 listopada o godz. 19

[img]3[/img]

„Piaskownica” to dramat o spotkaniu dwojga ludzi, którzy się znakomicie rozumieją, a nie do końca są w stanie porozumieć. Nie jest to historia o przedszkolakach, choć dzieje się w piaskownicy.