Koncert Reggae: Majestic i Llama w wejherowskiej Busoli

Koncerty, Wejherowo

Data 14.11.2014 21:30
Miejsce Busola
Adres Sobieskiego 255
Miejscowość Wejherowo
Bilety Wstęp: 15zł

14 listopada o godzinie 21:30 w wejherowskiej Busoli wystąpią Majestic i Llama. Zespoły zapewnią zarówno dużą dawkę mix ska, reggae, jak i klasycznego rocka.

Majestic

Od prawie 10 lat robią coraz większe zamieszanie na scenie muzycznej nie tylko w Polsce (także Anglia, Niemcy, Litwa), a ich żywiołem są koncerty - do tej pory wystąpili ponad 450 razy. Zespół rodem z Gdańska prezentuje muzykę taneczno-energetyczną (mix ska, reggae, rock), a to w połączeniu z wybuchową sekcja dęta, specyficznym poczuciem humoru oraz z dobrym kontaktem z publiką szybko zamienia wszystkie ciała stałe pod sceną w skaczące, uśmiechnięte i chcące uwolnić swoją energię elektrony. Czasami ciężko je później okiełznać...

Wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do półfinału (2 edycja, Polsat 2011) oraz u Kuby Wojewódzkiego jako gość muzyczny. Wielokrotnie nagradzani na przeglądach i konkursach w całym kraju (m.in. Ostróda Reggae Festiwal, KortoFest). W styczniu 2013 ukazała się ich druga płyta "Przyzwoita" , a w wielu rozgłośniach radiowych można usłyszeć singlowe utwory - tytułową Przyzwoitą oraz Jedziemy. We wrześniu 2014 roku premierę miał klip "Mi-ło-ś-ć" - drugi singiel z płyty "Przyzwoita".

Llama

Zespół powstał pod koniec 2011 roku. Ich muzyka nawiązuje jednocześnie do rocka klasycznego oraz odkryć grup i wykonawców powstałych pod koniec XX wieku. Vintage'owe tłuste brzmienie, mocno osadzony groove i szalona dawka emocji to przepis na muzykę, jaką przedstawiają.

http://www.llamaofficial.bandcamp.com/

http://www.youtube.com/LlamaOfficial