Piotr Szumowski x Bartosz Zalewski x Rafał Banaś

Inne, Koszalin

Data 20.01.2015 00:00
Adres ul. Piastowska 21
Miejscowość Koszalin
Bilety KupBilecik.pl

Zapraszamy na styczniową edycję koszalińskiego cyklu stand-upowego; tradycyjnie do Kawałka Podłogi, do którego zawitają trzy różne style i wizje świata proponowane przez trzech niezwykle interesujących komików.

Piotr Szumowski - stand-upem zajmuje się od 17. roku życia (czyli od niedawna). Regularnie występuje zarówno po polsku, jak i po angielsku. Wychowywał się w Irlandii, gdzie ukształtowało się jego poczucie humoru. Dysponuje wyjątkową otwartością, swobodą sceniczną i naturalnym wdziękiem. Należy do warszawskiej grupy Stand-up Polska.

Bartosz Zalewski - prekursor stand-upu w stolicy Dolnego Śląska. Założyciel grupy Wrocławski Stand-up. Działa od 2011 roku. Nieskrępowana wyobraźnia, szalony umysł i brak oporów przed mówieniem rzeczy strasznych i śmiesznych jednocześnie czynią go idealnym gościem koszalińskiej sceny.

Rafał Banaś - rolę komika łączy z funkcjami trenera i nauczyciela WF-u. Oferuje stand-up niezwykle widowiskowy, buduje swój świat w oparciu o umiejętne operowanie głosem i mimiką. Na scenie od 2013 roku, współzałożyciel grupy Atomówcy Stand-up Comedy, stacjonującej w Warszawie.

Do tego znani stałym bywalcom i coraz mniej nielubiani gospodarze: Darek Gadowski i Jacek Stramik. W trakcie imprezy open mic; osoby chcące spróbować swoich sił na scenie nie płacą za wstęp.

Kliknij TUTAJ i KUP BILET