Pucha dla Sierściucha

Imprezy klubowe, Gdańsk

Data 09.01.2015 19:00-10.01.2015 04:00
Miejsce Metro
Adres Leona Miszewskiego 12/13
Miejscowość Gdańsk
Bilety Wstęp wolny

Akademia Wokalu Star Project pod patronatem OTOZ Animals - Schronisko "Ciapkowo" w Gdyni organizuje akcję "Pucha dla sierściucha". Impreza odbędzie się 9.01.2015 w Klub Metro, ul Miszewskiego 12/13 w Gdańsku.

W ramach akcji odbędzie się koncert uczennic Star Project - akademia wokalu oraz zespołu Arshenic. Podczas występów usłyszymy 14 uczennic Star Project w wieku 10-30 lat. Dziewczęta wykonają utwory wpisujące się w kanon standardów polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej.

Zespół Arshenic powstał w 2006 roku w Gdańsku, grając mieszankę metalu i gotyku wystąpił w II edycji programu "Must be the music". Po kilkuletniej przerwie zespół powraca na scenę by w nowym składzie i brzmieniu wspomóc akcję Pucha dla sierściucha.

https://www.facebook.com/Arshenic

Koncert jest darmowy a biletem wstępu jest przysłowiowa "puszka" karmy (opakowanie, worek, karton...) dla psów lub kotów. Mile widziane także koce, zabawki i wszystko co może przydać się w schronisku. Dary zbierane będą przez wolontariuszy schroniska i przekazane bezpośrednio do "Ciapkowa".

Styczniowa "Pucha dla sierściucha", to druga edycja akcji, pierwsza odbyła się w lipcu 2011 roku. Podczas pierwszej Puchy udało się zebrać ponad 300 kg karmy. Mamy nadzieję, że i tym razem pomożecie nam osiągnąć podobny (lub lepszy!) wynik i Druga Pucha nakarmi jeszcze więcej potrzebujących zwierzaków!

Wpadajcie licznie, udostępniajcie wydarzenie i zapraszajcie znajomych!

Po koncertach bawimy się do rana na "Rock & Metal Party", które zagra Jaca Dodatkowe informacje: http://www.facebook.com/events/731498703608742/?fref=ts e-mail: [email protected]