The Meizterz, The Black Thunder

Koncerty, Gdańsk

Data 10.01.2015 19:00
Miejsce Wydział Remontowy
Adres pl. Solidarności
Miejscowość Gdańsk
Bilety 10 zł

Zagrają:

Coco Bongo (Joke'n'Roll, Gdańsk)

Zespół Coco Bongo grający gatunek stworzony i nazwany przez nich samych czyli Joke%Roll, powstał przypadkiem z 3 ludzi którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców dla muzyki jaką grają. Jednakże, gdzieś tam delikatnie wzorują się na starych rockandrollowych brzmieniach z lat 60 zmieszanych z współczesną muzyką rockową, kiełbasą i piwem. Za ciemnymi okularami ukrywają się ludzie chcący zapełnić lekko zadymioną spelunkę i ukryć swoje przepite oczęta.

https://www.facebook.com/cocobongo.gda http://bushman182.wrzuta.pl/katalog/14pj6dwnQUh/coco_bongo_-_rockngo_demo

Monroe's Mysterious Death (Stoner/Punk, Białystok)

Zespół/projekt, który wbrew swojej nazwie jest zaprzeczeniem teorii spiskowej - że tworzenie muzyki wynika z zimnej kalkulacji. Istotą MMD jest komunikacja trzech jednostek, które tradycyjną formę werbalną zamieniły na dźwięki i energię... bez planowania, kalkulowania i liczenia na cokolwiek...

W składzie doświadczona ekipa znana z takich projektów jak Moaft, Feto In Fetus, Pokrak...

https://www.facebook.com/MonroesMysteriousDeath http://monroesmysteriousdeath.bandcamp.com/

The Black Thunder (Metal'n'Roll, Bytów)

Zespół powstał w 2009r. w Bytowie. W 2010 roku nagrali swoje pierwsze demo. W ich muzyce można usłyszeć naleciałości różnorakich odmian metalu dopalone rock'n'rollowymi wstawkami. W roku 2012 zespół własnym sumptem wypuścił Ep The Thunder is Black na którą składało się 6 autorskich utworów. W roku 2013 pojawiła się kolejne Ep zatytułowane A Quick Shot zawierające dwa numery. Chłopaki lubią jak napierdala i nie wylewają za kołnierz. Niektórzy z nich udzielają się również w szatańskim pomorskim zespole Calm Hatchery.

https://www.facebook.com/theblackthunderpl https://www.facebook.com/theblackthunderpl/app_178091127385

The Meizterz (Speedrock, Gdańsk)

Konkretne, brudne, rock'n'rollowe granie, bez zbędnej filozofii i górnolotnego przekazu. Lubimy dobrą zabawę i dobrą muzykę, więc dobrze się bawimy i dobrze gramy. Jednocześnie.

https://www.facebook.com/themeizterz http://themeizterz.bandcamp.com/ http://themeizterz.8merch.com/

PRZYJDŹ BO GRAJĄ!