Just 4 Students - DJ VIBE

Imprezy klubowe, Sopot

Data 22.01.2015 22:00
Miejsce Makahiki
Adres Bohaterów Monte Cassino 60
Miejscowość Sopot
Bilety Wstęp wolny

JUST 4 STUDENTS to nowy cykl czwartkowych imprez, których bohaterem jest... SHOT za 2 złote specjalnie dla Was Studenci. Do tego do naszego klubu wjazd jest totalnie za free, a więc wchodzicie za darmo i bawicie się za prawie darmo. Oczywiście wszyscy Goście mile widziani, bo przecież życie to wieczna nauka, a zatem każdy jest studentem. Na naszej imprezie grają tylko Wasi ulubieni DJ-e, abyście zawsze czuli się u nas najlepiej.

DJ VIBE - Reprezentant 3miejskiej sceny Dj'skiej. Jak sam dziś przyznaje sprecyzowanie muzycznych stylów, którymi od kilku lat regularnie raczy klubowiczów w całej Polsce przychodzi mu obecnie z coraz to większym trudem. I choć podstawą jego setów od zawsze pozostawały brzmienia z gatunku R&B, Soul, Funk, HH, to obecnie podczas imprez z jego udziałem prócz ww. gatunków muzycznych niejednokrotnie usłyszeć możemy brzmienia z pogranicza NuDisco, Deep House, NuFunk, Trap na szczypcie elektroniki kończąc. Wszystko to dla smaku doprawione zostaje starannie wyselekcjonowaną dawką imprezowych, często zaskakujących Mash Up'ów obok których nie sposób przejść obojętnie.

Prócz działalności stricte klubowej VIBE brał również udział w wielu nietypowych projektach w których to odpowiedzialny był za oprawę muzyczną danego eventu. Począwszy od licznych imprez streetball'owych, jamów graffiti itp., przez oprawę muzyczną eliminacji You Can Dance 2010, 2011, na pokazach mody oraz imprezach okolicznościowych dla Miss Polski kończąc. Polsat Media, Diverse, Coalition, DC, Gringo/Snowballl to tylko nieliczne z firm z ktorymi VIBE cyklicznie wspolpracuje.

Obecnie mimo kilku stałych rezydentur można go usłyszeć miedzy innymi w: EGO (Sopot), CZEKOLADA (Sopot), UNIQUE (Sopot), VERSALKA (Sopot), DREAM (Sopot), PLATINIUM (Warszawa), FOKSAL (Warszawa), THE EVE (Warszawa), CONFASHION (Warszawa), KARMEL (Warszawa), THE FRESH (Warszawa), FRANTIC (Kraków), BASE (Kraków), SODA (Bydgoszcz), MORALIST (Bydgoszcz), SQ (Poznań), CZEKOLADA (Poznań), TERYTORIUM (Poznań) MAKARON (Białystok) oraz wiele innych.

W sezonie letnim natomiast można go usłyszeć na licznych imprezach Beach Bar'owych nad polskim morzem od Mielna po półwysep Helski.