Poniedziałkowe Odcięcie [Ettenmoor oraz MET TET] Bunkier

Koncerty, Gdańsk

Data 23.02.2015 19:00
Miejsce Bunkier
Adres Olejarna 3
Miejscowość Gdańsk
Bilety 5 zł, 530-917-788

Takie rzeczy tylko w erze! Żartujemy.. 23 lutego widzimy się w Bunkrze na dwóch koncertach Ettenmoor oraz MET TET, spokojnie.. to nie wszystko! To nie wszystko, po koncertach zapraszamy na afterparty! Zagramy dobre kawałki i zaserwujemy piwo w okazjonalnej cenie (Piwny Poniedziałek, płacisz raz 20zł i pijesz ile chcesz, start 21:00 dolne piętra).

Ettenmoor to starożytna grupa nordyckich wojowników. Celem ich istnienia jest spuszczenie światu solidnego łomotu z pozdrowieniami od Odyna i jego paczki. Ich utwory są zapisane za pomocą magicznych run, które podczas grania mają obudzić berserkerów wśród publiczności.

W Składzie:

Paweł Mazurkiewicz - pióro, kałamarz Grześko I Książę złomu - lutnia elektryczna, harfa elektryczna Dawid Kościelniak - lutnia basowa Adrian Rafalski - pukaczki, kotły, gong, młot Alexander Krysiuk - lutnia elektryczna, cytra elektryczna

Facebook

Witamy! Kim jesteśmy? Jesteśmy MET TET! Powstaliśmy w roku 2012 w Łebie. Graliśmy ze sobą wcześniej, ale był to etap szukania ludzi i stylu w jakim chcielibyśmy grać. Ostatecznie postawiliśmy na Nu Grunge - mocne brzmienie gitar, proste riffy, dzikie solówki i prostą, klarowną sekcję rytmiczną. Inspirują nas emocje otaczającego świata i jego muzyka. Te dwa elementy składają się na niesamowitą mieszankę wybuchową która na długo pozostanie w głowach publiczności po szalonej zabawie!

Gdzie jesteśmy?

Jesteśmy na zaawansowanym stadium początku działalności, posiadamy materiał na ponad półtorej godziny grania. Graliśmy już na zlotach motocyklowych w tym BIKE WEEK ŁEBA, MOTOENERGIA, VI Międzynarodowy zlot motocyklowy w Srebrnej Górze. W 2014 roku zostaliśmy finalistami festiwalu METROPOLIA JEST OKEY dając koncert w Gdańskim Klubie Parlament.

Facebook

Gdzie? Klub Bunkier, ul. Olejarna 3 Gdańsk

Wstęp? 5zł

Organizator: Surprises Events Groups

www.facebook.com/SurprisesEventsGroups

oraz Klub Bunkier

www.facebook.com/Bunkierclub