11.07.2015 13:24 0

Arka remisuje w meczu sparingowym z Gryfem Wejherowo

Arka zremisowała w meczu sparingowym z Gryfem Wejherowo 2:2. Bramki dla żółto-niebieskich strzelili Siemaszko i da Silva, dla żółto-czarnych natomiast Rzepa i zawodnik Arki, czyli Jałocha.

• W spotkaniu nie zobaczyliśmy powoli powracających do zdrowia Maksymiliana Kennera (którego najwcześniej ujrzymy w przyszłej rundzie), Macieja Szymańskiego (wróci do wspólnych zajęć za około dwa tygodnie), Michała Fierki (skręcony staw skokowy) oraz Krzysztofa Wickiego (kontuzja tylnej grupy mięśni uda). Natomiast sytuacja z Pawłem Brzuzym jest dosyć skomplikowana i wyjaśni się na dniach. Szubert, Zieliński, Doumbouya - tych zawodników z pewnością nie zobaczymy już w barwach Gryfa.- informuje na swojej stronie Gryf Wejherowo.

Lato 2015 - sparing nr 3:

Arka Gdynia - Gryf Wejherowo 2:2 (1:2)

Bramki: Siemaszko 38', da Silva 69(k)' - Rzepa 34', Jałocha 41 (s)'

Arka: Jałocha - Socha, Fialho, Marcjanik, Wojowski - Lomski, Mosiejko, Łukasiewicz, Renusz - Siemaszko, Abbott

Arka II połowa: Miszczuk - Stolc, Sobieraj, Wojcinowicz, Warcholak - da Silva, Bożok, Nalepa, Yussuff - Tomasiewicz - Szerszeń.

Gryf: Ferra - Kowalski, Kostuch, Szur, Dampc, Kołc, Osłowski, Czapliński, Rzepa, Czychowski, Gicewicz

Gryf II połowa: Wichman - Czapliński, Kostuch (65' Szur), Skwiercz, Koza - Giec, Sosnowski, Wicoń, Klimczak - Rzepa (73' Gicewicz), Czoska

Żółte kartki: Abbott - Giec