11.01.2017 09:38 0 Redakcja / mat. prasowe

WOŚP dla aktywnych w Gdyni

Wielkimi krokami zbliża się 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w niedzielę (15 stycznia) w Gdyni zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, także wśród miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. BigYellowFoot Adventure Team organizuje trening ogólnorozwojowy na Plaży Miejskiej.

  • Trening będzie miał charakter siłowo-wydolnościowy z elementami zabawy, garścią łamania swoich granic, szczyptą szaleństwa i toną sprzętu w postaci opon, liny oraz worków z piaskiem – zapowiada organizator.

W treningu może wziąć udział każdy, kto wrzuci dowolną kwotę do puszki. Początek zaplanowano na godzinę 11:00, ale dobrze jest przybyć chwilę wcześniej. Organizator zapewnia depozyt.

Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy i zawodnicy BAT, Karolina Szymońska (BodyInVest), Sławomir Smyk (Happy Team Gdynia) oraz Adam Zagórski (3City Runs).

WOŚP zagra w tym roku po raz 25, a czas działalności Orkiestry to poważna część historii Polski. Orkiestra pomogła już niemal wszystkim polskim szpitalom, a fakt, że działa z tak dużą skutecznością to zasługa wszystkich wolontariuszy i darczyńców.

  • Nie boję się użyć stwierdzenia, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to wspólne dobro wszystkich Polaków, także tych mieszkających za granicą, bo przecież wiele sztabów gra także na obczyźnie - mówi Jerzy Owsiak, prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Trening WOŚP z BigYellowFoot Adventure Team rozpocznie się 15 stycznia o godzinie 11:00 na Plaży Miejskiej w Gdyni. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na Facebooku. Po treningu będzie można wziąć udział również w morsowaniu, które poprowadzą Biegowi Wariaci Morsy Gdynia.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...