04.08.2017 15:31 0 Redakcja

Do Wejherowa przyjadą siłacze z całej Europy, wśród nich Pudzian

Źródło: wejherowo.pl

W najbliższą niedzielę (6 sierpnia) o godzinie 15:00 na wejherowskim Wzgórzu Wolności odbędzie się kolejna edycja Pucharu Europy Strongman. Siłowym zmaganiom będzie towarzyszyć festyn rodzinny. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

To już czwarta edycja zawodów strongman w Wejherowie. Tym razem wystartują między innymi zawodnicy z Czech, Ukrainy, Norwegii oraz Polski. Nad przebiegiem zmagać czuwać będą Mariusz Pudzianowski oraz Mateusz Ostaszewski. Siłacze sprawdzą swoje możliwości w takich konferencjach jak: nosidło, martwy ciąg, uchwyt herkulesa oraz przeciąganie busa.

  • W ramach wydarzenia przygotowaliśmy festyn rodzinny z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Zapowiada się naprawdę atrakcyjna i widowiskowa impreza, która potrwa do około godziny 18:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny – zachęcają organizatorzy.

W przygotowanie przedsięwzięcia zaangażowane są: Wejherowski Klub Kulturystyki i Sportów Siłowych „Apollo” oraz Wejherowski Klub Sportowy „Gryf”. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.


Czytaj również:

Najlepsza letnia impreza w mieście
Trwa Wczytywanie...