03.10.2017 12:10 0 Redakcja/KMP Gdańsk

Napadł na nastolatka, szukają go policjanci

Fot. KMP Gdańsk

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują sprawcy napadu na nastolatka. Do zdarzenia doszło w dzielnicy Ujeścisko.

Zdarzenie miało miejsce w czerwcu br. Nieznany sprawca zaatakował nastolatka, a następnie zabrał mu telefon, słuchawki i portfel. Po zdarzeniu napastnik zbiegł i do teraz jest poszukiwany przez policję.

Jak podają funkcjonariusze z Gdańska, mężczyzna mógł mieć 40–45 lat i około 175–180 centymetrów wzrostu. W chwili dokonania przestępstwa był ubrany w szarą kurtkę i niebieskie spodnie jeansowe.

Od chwili otrzymania informacji o tym zdarzeniu nieprzerwanie nad wyjaśnieniem sprawy, identyfikacją i zatrzymaniem sprawcy pracują policjanci z różnych pionów. W trakcie prowadzonych czynności sporządzony został portret pamięciowy sprawcy – informują mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości albo miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na numer 58 32 16 722 lub na numery alarmowe 112 i 997 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...