pełna wersja

Podejrzany o zabójstwo kobiety został zatrzymany

2017-10-06 18:41
Podejrzany o zabójstwo kobiety został zatrzymany
fot. KPP Wejherowo

Policjanci zatrzymali podejrzanego o morderstwo kobiety w Wejherowie. To mieszkaniec powiatu wejherowskiego. W ręce stróżów prawa mężczyzna wpadł jeszcze tego samego dnia.

Zgłoszenie do wejherowskiej komendy wpłynęło w piątek 6 października, około godziny 9:00. Informujący twierdził, że w jednym z mieszkań najprawdopodobniej doszło do przestępstwa. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili to zgłoszenie.

Najprawdopodobniej mamy do czynienia z zabójstwem – relacjonowała asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Więcej o tym zdarzeniu jako pierwsi pisaliśmy w tym artykule.

W poszukiwania domniemanego sprawcy morderstwa zaangażowano policjantów z komendy wejherowskiej, jak i okolicznych powiatów. W efekcie stróżom prawa udało się zatrzymać podejrzanego, który przebywał poza powiatem wejherowskim.

To 35-letni mieszkaniec powiatu – podaje policjantka. – Mężczyzna zostanie przesłuchany. Najprawdopodobniej trafi do aresztu - podsumowuje.

Redakcja


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (29)

bez nick 2017.10.09 22:54
Oceń:

mam bekę z ludzi którzy czepiają się spodni policjanta i stylu w jaki je nosi specyfika pracy każe mu się nie różnić od zwyczajnego przechodnia i m. in.dlatego złapali szybko gnoja i każdego kolejnego dziada

roman 2017.10.08 17:11
Oceń:

to święta kobieta była .

dedo 2017.10.08 14:15
Oceń:

Mądrość idzie w spodniach .

On 2017.10.08 12:26
Oceń:

Pochodził ze Zbychowa miał firmę elektryczna

bosak 2017.10.08 12:07
Oceń:

Policjanci na zdjęciu prawdopodobnie znaleźli i zatrzymali zabójcę - myślisz, że łatwiej by było w garniturze albo w mundurze?. Bezgraniczna ignorancja!

mazda 2017.10.07 12:47
Oceń:

Wstyd dla Policji że tak ubrani są policjanci. Gdzie szacunek do zawodu funkcjonariusza publicznego RP?

polak 2017.10.07 10:13
Oceń:

ten glina ma nas**** w spodnie ze mu tak wiszą wstyd dla policji

. 2017.10.07 12:09
Oceń:

To jest faktycznie najwazniejsze w tej sprawie.
Ludzie zawsze sie doczepia...

Waldemar K. 2017.10.07 10:32
Oceń:

To jest THUG LIFE

Waldemar 2017.10.07 09:15
Oceń:

Podajcie jego imie i nazwisko!!!! Kto wie skad on pochodzil?

obsrewator 2017.10.07 10:07
Oceń:

podaj swoje tez będziemy wiedzieć skąd jesteś

Predia 2017.10.07 10:21
Oceń:

W innych krajach jakoś nie mają problemu z podawaniem danych takich mend społecznych, tylko nadal w Polsce, są pod specjalną ochroną...

Kolega 2017.10.07 09:06
Oceń:

Miłego pobytu w pudle. Obyś dożywotnie dostal

Łukasz 2017.10.07 08:19
Oceń:

Teraz do szczęścia tylko wiadro wazeliny mu się przyda i będzie siedzieć z tą całą patolą i odrzutami społecznymi , dla takich ludzi powinni przywrócić karę śmierci!!!

Krzysiek 2017.10.07 02:03
Oceń:

Marek, ale żeś mi zdjęcie walną, tak schudłem że mi spodnie z tyłka się prawie zsuwają.

olo 2017.10.06 21:36
Oceń:

ale macie zryte berety

Bb 2017.10.06 21:34
Oceń:

No jednak lepiej się rozwieść nawet kosztem alimentów i ograniczonego kontaktu z dziećmi bo teraz w ogóle dzieci przes 20 lat nie zobaczy

Sobieskiego 302 2017.10.06 21:14
Oceń:

Vitaj
Świeżak !!!

komin ciepłowni 2017.10.06 20:20
Oceń:

Co by nie zrobił, to miał i tak zniszczone życie.
Gdyby wziął rozwód z powodu jej zdrady, to sąd i tak by przyznał dzieci matce, a jemu nakaz płacenia alimentów.
Wybrał drugą opcję. Bardziej atrakcyjną dla niego.

ZiP 2017.10.06 20:35
Oceń:

Za takie pierd**olenie powinni karać nie gorzej aniżeli sprawcę!, TZ d*****; pomyślałeś o tych dzieciach?, wrrr WTF? co z wami "ludzie"

ssssssss 2017.10.06 20:07
Oceń:

kobitki bedziecie zdradzac to tez tak pewnie skonczycie zdrada nie poplaca szkoda chlopa!!!!!

Xxxxxx 2017.10.07 21:18
Oceń:

Całkiem zdrowy to nie jesteś poje......

bgd 2017.10.06 19:07
Oceń:

Dla mnie mordercy i samobojcy to ta sama istota, zwierzę jak każdy z nas ale z uszkodzonym DNA. Nikt z nas nie może być pewny ze jest inny. Każdy jest normalny do czasu takiego wydarzenia.

żeśbiasz 2017.10.06 20:16
Oceń:

mordercę stawiasz na równi z samobójcą?
To DNA masz uszkodzone przez chów wsobny.

Xxxx 2017.10.06 19:00
Oceń:

Dzikom na pożarcie gnoja

wejher 2017.10.06 19:09
Oceń:

zeby dziki bardziej zdziczały? ;) pociać c**** i solą sypac

Kolega 2017.10.06 18:50
Oceń:

Niech cię bucu przeoraja w pudle to sam się targniesz smieciu

DŻony 2017.10.06 21:29
Oceń:

Mordercy w pudle to elita -kto go przeora?

srakazm czy sarkazm 2017.10.07 00:47
Oceń:

Za dużo filmów co?