pełna wersja

Pedofil na Osiedlu Kaszubskim? Policja nie potwierdza

2018-04-10 10:35
Pedofil na Osiedlu Kaszubskim? Policja nie potwierdza
Zdjęcie ilustracyjne/archiwum TTM

Wśród części mieszkańców Wejherowa krąży informacja, że na Osiedlu Kaszubskim grasuje pedofil. Póki co, nie jej potwierdza policja. Wiele wskazuje, że jest to plotka, a ostatnie zgłoszenie w podobnej sprawie wpłynęło do wejherowskich mundurowych dwa miesiące temu. Nie oznacza to jednak, że nie należy zachowywać ostrożności.

Do naszej redakcji dotarło zgłoszenie, z którego wynikało, że na Osiedlu Kaszubskim działa zwyrodnialec, który atakuje dzieci, niezależnie od ich płci.

Uwaga Rodzice! Po Osiedlu Kaszubskim grasuje pedofil. Dotyka dzieci! Chłopców, jak i dziewczynki. Pokazuje dzieciom portfel, że ma pieniądze na słodycze – pisze jeden z naszych czytelników, z prośbą o udostępnienie tej treści.

Wejherowska policja nie potwierdza tych doniesień.

Ostatnie zgłoszenie w podobnej sprawie wpłynęło do wejherowskiej komendy w lutym – mówi asp. sztab. Anetta Potrykus, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

Chociaż ostatnio nie odnotowano niepokojących zgłoszeń ws. zagrożeń dzieci na terenie miasta, policjanci apelują do rodziców o czujność. Wiosną zazwyczaj wzrasta liczba przestępstw na tle seksualnym, również tych, których ofiarami padają dzieci. Wszelkie podejrzane zachowania należy zgłaszać kryminalnym. Warto również przestrzec dzieci przed nadmiernym zaufaniem do nieznajomych osób.

mike

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (30)

L 2018.04.11 23:40
Oceń:

Opiszę ktoś tego faceta?

wszędzie imbecyle 2018.04.11 14:27
Oceń:

Wy chyba imbecyle, nie zdajecie sobie sprawy z konsekwencji swoich wiejskich naleciałości... Jak myślicie. Jeśli jakieś dziecko się zgubi, będzie potrzebować pomocy itp. czy którykolwiek dorosły facet odważy się pomóc? Czy dzięki wam, bezmózgie ameby się zastanowi dwa razy, a może nawet odpuści...?

P.S. Kto pamięta plotkę o bodajże, trzech zgonach na weselu...? Myślałem, że już ludziom plotki nie w głowie.

Piter 2018.04.12 18:19
Oceń:

kretynie - masz dzieci? czy masz piasek worach ?

zbulwersowana 2018.04.10 23:55
Oceń:

Dzieci są wystraszone i panicznie boją się iść do szkoły. Mojej córce musiałam załatwić zwolnienie z gimnazjum bo boi się tam iść. Za tydzień córka ma egzaminy i będzie musiała zostać w domu przez tego zboczeńca.

xyz 2018.04.10 23:33
Oceń:

taka ciekawostka w dniu kiedy zostało to zgłoszone...Moja córka widziała mężczyznę który jakiś czas temu kręcił się pod Smiechowską 5 i zaczepiał dzieci. Po jakimś czasie nagrywał dzieci przebierające sie na wf przez okno szatni.W niedziele ok godziny 14 znów pojawil sie w tej okolicy, kilka godzin później pierwsze sygnały od wystraszonych dzieci .Przypadek?ciągle powtarza się ta sama okolica

mieszkaniec Os.K. 25 2018.04.10 23:32
Oceń:

W zeszłym tygodniu mojego syna poczęstował cukierkami. Natychmiast pojechałem z nim do szpitala na toksykologie bo na pewno były tam psychotropy żeby dziecko zgwałcić. Jak tylko dorwe tego zboczeńca to wyrwe chwasta i policja w końcu zainteresuje się problemem.

FALKO MIX 2018.04.11 07:37
Oceń:

Ty to jedź ale ze sobą do psychiatry!!!!

Faxmax 2018.04.12 18:20
Oceń:

znowu tu jesteś POmiocie?

kleryk z parafi wejherowskiej 2018.04.10 20:52
Oceń:

Pewnie jakiś ksiądz zbok ma ochotę na małe dziecko aby wsunąć paluszek to tu to tam, już ja bym mu dał ! f***ka obciąć

.. 2018.04.11 13:59
Oceń:

Bo KAŻDY KSIĄDZ to pedofil.

robbot 2018.04.11 23:28
Oceń:

Sprawdź gdzie został przeniesiony proboszcz z Bojano, to nie daleko stąd. Latem trzeba uważać.

Mieszkanka 2018.04.10 18:30
Oceń:

Przed chwilą córka przybiegła zapłakana bo ten zwyrodnialec pokazywał jej portfel. Mąż już pobiegł go złapać ale nie wiem czy w dobrym kierunku bo córka wpadła w histerię i nie chce wychodzić ze swojego pokoju. Policja ciągle nie odbiera telefonu a straż mówi żeby na policje dzwonić.

Mieszkanka osiedla 2018.04.10 16:30
Oceń:

Moja córkę tez zaczepił ten facet i tak ja wystraszył ze boi się sama chodzić do szkoły,a my rodzicie sami go znajdziemy bo od kilku dni paleta sie po osiedlu,i potwierdzi to nie jedno dziecko.

Mieszkaniec oś.Kaszubskiego 2018.04.10 16:10
Oceń:

Tzytelniczka. Właśnie moją Córkę zaczepiał i jej koleżankę. Więc nie pisz tu bzdur skoro bezpieczeństwo dzieci cię nie interesuje. A nasze dzieci teraz przerażone siedzą w domu bo boją się wyjść. Więc odpuść sobie.

chytrus 2018.04.10 16:06
Oceń:

Jak trzeba mandat wypisać za byle glupote to do tego sa pierwsi, ale jak sa tragedie, wlamania, grasujacy pedofile to maja to gdzies.

Mieszkaniec oś.Kaszubskiego 2018.04.10 16:00
Oceń:

Policja nie potwierdza a rodzice na alarm dzieci ganiają zwyrodnialca. Jak zrobi krzywde jakiejś z naszych dzieci to wtedy policja potwierdzi. Bo tak właśnie działa Wejherowska policja. Niestety ale musimy się sami tym zająć dla bezpieczeństwa naszych pociech.

Mona 2018.04.10 15:46
Oceń:

Jezeli jakis facet zaczepil dziecko a to przybieglo z rykiem do domu i mowi ze pan pokazal mu portfel i mowi ze ma kase i za kupi jej cukierki to chyba cos znaczy!!prawda?!
Lepiej czekac az zlapie jakies dziecko i zrobi krzywde.
Z tego co slyszalam byly rowniez doniesienia ,ze podobne zdarzenie mialo jakis czas temu na os.Sikorskiego!

Naczelny Komentator 2018.04.10 12:12
Oceń:

Przecież to ta organizacja, która ma zamiar w jesiennych wyborach samorządowych przejąć władzę w Wejherowie znowu puściła plotkę, żeby wywołać strach w najbardziej podatnej na takie historie części społeczeństwa.
Potem będą się wszędzie chwalić jacy to oni zatroskani są o los dzieci, a jaka to straż miejska Hildebranta jest nieudolna.

aaa 2018.04.10 13:52
Oceń:

weź jakieś tabletki, może to jeszcze się da wyleczyć

Piter 2018.04.15 20:51
Oceń:

Spadaj kodziarzu

Zły dotyk 2018.04.10 12:06
Oceń:

Daria go namierzyła. Powiedziała, że chce jej się loda i czy jej kupi.
Niestety cena była powyżej 50zł i się osobnik spłoszył.

czytelniczka 2018.04.10 12:01
Oceń:

Skoro to plotka, to jaki jest cel i sens powtarzania tego na portalu? jaki jest cel rozdmuchania tej plotki? Czyżby chodziło o wzrost odwiedzalności portalu?
Jednym słowem - jesteście plotkarzami!

Nadmorski24.pl 2018.04.10 14:30
Oceń:

Szanowna Czytelniczko,
Gdyśmy chcieli powtarzać plotki, artykuły ukazywałyby się co kwadrans :) Celem nie jest powtarzanie plotek, lecz właśnie ich zdementowanie, po uprzednim sprawdzeniu. Skoro otrzymujemy sygnały od Czytelników, warto się do nich odnieść. A ponieważ sprawa jest drażliwa, dobrze o niej napisać. Trudno to nazwać "plotkarstwem", ale widocznie Pani zna jakąś inną definicję tego terminu :)

Jasio 2018.04.10 17:39
Oceń:

w sumie taki dzial lokalne plotki - totalnie niezweryfikowane i niesprawdzone - to moglby byc najciekawszy dzial portalu :-)

Piter 2018.04.10 11:41
Oceń:

"Wejherowska policja nie potwierdza tych doniesień" - nikogo takiego nie ma - a potem tragedia ?

jasio 2018.04.10 10:44
Oceń:

jasne i czarna wołga też jeździ i porywa biedne dzieci.

Jasio 2018.04.10 11:42
Oceń:

naprawde musisz uzywac tego nicka? jeszcze ktos mnie wezmie za ciebie

Jasiosrasio 2018.04.10 11:15
Oceń:

a może to ty jesteś nim cw-lu ? Uważaj kmiotku, bo się doigrasz twoimi chorymi komentarzami.

ujasio 2018.04.10 11:55
Oceń:

bierz w szamę giętą i milcz papacho :D:D

Jasiosrasio 2018.04.12 18:23
Oceń:

goopijasio ;) już ? czy jeszcze coś ?