pełna wersja

Bielik Gdynia zwycięzcą drużynowego Turnieju o Puchar Wójta Gminy Luzino

2018-04-16 10:09
Mat. pras.

W niedzielę (15 kwietnia) na hali widowiskowo-sportowej w Luzinie został rozegrany Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Luzino p. Jarosława Wejera. W zawodach wystąpiło blisko czterdziestu zawodników i zawodniczek (12 zespołów).

Po blisko pięciogodzinnej rywalizacji, stojącej na bardzo wysokim poziomie sportowym, najlepszym zespołem okazała się drużyna Bielik-Pralnia Gdynia. Gdynianie występujący w składzie A. Dudzicz, B. Czerwiński i M.Wołowiecki, pokonali w finale 3:0 zespół Chojnice l - M. Briegier, P. Mojka i T. Buczkowski.

W meczu o trzecie miejsce GOSRiT ll Luzino – M. Płotka, K. Płotka, A. Dosz pokonali po zaciętym pojedynku 3:2 Erni Team Gdańsk – E. Gardynik, R. Wasilewski, P. Wiśniewski.

Po zakończonym turnieju trzy najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy i bony na zakup sprzętu sportowego, ufundowane przez Jarosława Wejera, wójta gminy Luzino.

Organizatorem i sędzią głównym zawodów był Waldemar Płotka.