07.04.2024 18:00 0 ab

IV liga. Sześć bramek w meczu Gryfa z rezerwami Raduni

W meczu 23 kolejki IV ligi gr. pomorskiej Gryf Wejherowo podejmował Radunię II Stężyca. Na brak emocji nikt nie mógł narzekać - w spotkaniu padło aż sześć bramek.

Pierwsza połowa meczu nie była zbyt udana w wykonaniu gryfitów. Żółto-czarni stracili aż trzy bramki. Dodatkowo czerwoną kartkę zobaczył Krystian Faltyński.

Na szczęście tuż przed przerwą, przysłowiowego gola do szatni strzelił Krzysztof Idzi, dając piłkarzom z Wejherowa nadzieję na dogonienie rywali w drugiej połowie.

20 minut przed końcem spotkania drugą bramkę dla Gryfa zdobył Jakub Kwidzyński. Żółto-czarni mimo gry w "10" wciąż starali się odrobić straty.

Sztuka ta się udała w końcówce meczu. Wyrównał niezawodny tego dnia Jakub Kwidzyński, zdobywając swoją drugą bramkę w spotkaniu. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3 i podziałem punktów.

Co to był za mecz ‼️ Z wyniku 0:3 grając w 10 a następnie w 9 doprowadzamy do remisu 3:3 ‼️‼️ Brawa i szacunek za walkę do końca. Jak w piosence : „ ooooo to jest właśnie Gryf Wejherowooo…..” – napisał po meczu na swoim FB WKS Gryf Wejherowo.

W tabeli IV ligi Gryf Wejherowo z 32. punktami zajmuje 10 miejsce. W 24. kolejce gryfici zagrają na wyjeździe z rezerwami Chojniczanki Chojnice. Początek meczu w niedzielę, 14 kwietnia 2024 r., o godz. 11.

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.