12.05.2024 15:00 0 ab

IV liga. MKS Władysławowo grał z Gedanią II Gdańsk. Emocji i bramek nie zabrakło

Na brak sportowych wrażeń, jak i goli, nie mogli narzekać kibice podczas niedzielnego meczu MKS-u Solar Władysławowo i Gedanii II Gdańsk. W spotkaniu padły cztery bramki. Nie zabrakło też czerwonej kartki.

Pierwsza połowa nie zapowiadała wielkich emocji. Kibice bramek nie uświadczyli, a na tablicy świetlnej po 45 minutach gry widniał bezbramkowy remis.

W drugiej połowie gości na prowadzenie wyprowadził Przemysław Srok. Gospodarze szybko odpowiedzieli i zaledwie w przeciągu kilku minut zdobyli dwie bramki.

W 75. minucie czerwoną kartkę zobaczył zawodnik Gedanii. Przyjezdni wykorzystali przewagę jednego zawodnika i już kilka minut później doprowadzili do remisu. Strzelcem gola okazał się tym razem Arkadiusz Proena.

W ostatnich kilkunastu minutach gry bramek już więcej jednak nie padło. Mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 2:2.

Niestety tylko remis. Dużo sytuacji z obu stron. Walczymy dalej! Za tydzień mecz u siebie z Arką II Gdynia – podsumował niedzielne spotkanie MKS.

Gedania II Gdańsk – MKS Solar Władysławowo 2:2 (0:0)

Bramki dla MKS-u: Przemysław Srok, Arkadiusz Proena

MKS: Miotk - Kleser, I. Czyż, Piesik, Dawidowski, Proena, Klecha, Srok, Ronkowski Pankiewicz, M. Bizewski

MKS (rezerwowi): Szweda, Formella, Mazur, T. Czyż, Szymański, K. Bizewski, Burzyński

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z nami za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.