19.05.2024 10:30 0 TS

Rzutem na taśmę zapewnili sobie wygraną. Na zakończenie sezonu Tytani Wejherowo pokonali KPR Gryfino

źródło: Tytani Wejherowo

Z Gryfina szczypiorniści Tytanów Wejherowo wrócili z tarczą. Na zakończenie sezonu w I lidze podopieczni trenera Roberta Wicona pokonali miejscowy KPR. Bramka na wagę zwycięstwa padła w ostatniej sekundzie.

W całym spotkaniu padły aż 79 bramki. Było to najwięcej w ostatniej serii spotkań w tej lidze. Od pierwszych minut mecz w Gryfinie był bardzo wyrównany. Na przerwę obie ekipy schodziły z wynikiem remisowym 16:16.

Po zmianie stron do ostatnich sekund również trwała zacięta walka. Na sekundę przed końcem spotkania był wynik 39:39. Ale Tytani mogli liczyć na swojego kapitana Przemysława Warmbiera, który w 59 min. i 59 sek. przechyli szalę zwycięstwa na stronę wejherowskiej drużyny.

Ostatecznie Tytani Wejherowo sezon 2023/2024 zakończyli na 6. miejscu z dorobkiem 44. punktów. Wygrali 15. spotkań, a 9 przegrali. Mistrzem rozgrywek została** Gwardia Koszalin**.

KPR Gryfino - Tytani Wejherowo 39:40 (16:16)

Tytani: Nowosad, Cholcha - Jurkiewicz (7 bramek), Wicon (3), Koss (1), Iwanowski (1), Bach (2), Warmbier (8), Maćkowiak (10), Nowociński, Sałata (4), Szafrański (1), Rompa, Pohnke (3)

Byliście świadkami zdarzenia w naszym regionie? Chcecie aby nasza redakcja zajęła się jakimś tematem? Czekamy na Wasze sygnały i informacje. Można kontaktować się z naszą redakcją za pośrednictwem strony facebookowej, strony na X i mailowo: [email protected]. Dyżurujemy także pod numerem telefonu 729 715 670.