pełna wersja

Policja poszukuje 22-letniej zaginionej [AKTUALIZACJA]

2017-08-02 09:33
Policja poszukuje 22-letniej zaginionej [AKTUALIZACJA]
Fot. KMP Gdańsk

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Gdańsku, trwają poszukiwania Katarzyny Wężyk. Mieszkanka Legnicy miała pojechać na koncert do Płocka, ale nie wróciła do domu.

Zaginiona w czwartek 27 lipca przemierzyła trasę z Legnicy do Płocka swoim samochodem marki Skoda Fabia, do domu jednak już nie wróciła. Wczoraj (1 sierpnia) zadzwoniła do rodziny, informując, że jest w Gdańsku, a później wybiera się do Gdyni. Niemniej policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu. Najistotniejszy w całej sprawie wydaje się zły stan zdrowia poszukiwanej. Sprawę prowadzi komisariat Gdańsk-Suchanino.

Katarzyna Wężyk ma 22 lata i około 163 centymetry wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma brązowe włosy z jasnymi końcówkami opadającymi za ramiona. Znaki szczególne: tatuaże w formie małych napisów na obojczyku i szyi oraz symboli pistoletu i róży na lewej dłoni.

Każdy, kto mógłby się przyczynić do wskazania miejsca pobytu poszukiwanej, proszony jest o kontakt o komisariatem policji na gdańskim Suchaninie (ul. Kartuska 245B, tel. 58 321 68 22) lub o telefon pod numer 112 albo 997.


[Aktualizacja: 3 sierpnia, godz. 8:00]

Wczoraj (2 sierpnia) w godzinach popołudniowych Katarzyna Wężyk została odnaleziona w Sopocie. Przekazano ją pod opiekę lekarzy.

Redakcja/KMP


skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (2)

Sad 2017.08.02 10:57
Oceń:

Swoją drogą to nieźle zboczyła z kursu...

Sad 2017.08.02 10:57
Oceń:

22 letnia kobieta poinformowała że wczoraj była w Gdańsku a dziś będzie w Gdyni i mimo wszystko jej szukają? Zły stan zdrowia to szerokie pojęcie, ale jest dorosła i jeśli nie jest ubezwłasnowolniona to chyba wie co robi, tym bardziej że prowadzi samochód.

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×