pełna wersja

Skakał po dachu auta, wszystko uwiecznił na filmie

2018-03-30 11:34
Skakał po dachu auta, wszystko uwiecznił na filmie
KWP Gdańsk

W Gdańsku zatrzymano 19-latka, który w niedzielę w nocy (25 marca) skakał po dachu samochodu, filmik natomiast opublikował w sieci. Pokrzywdzony oszacował starty na kilka tysięcy złotych.

Do policjantów zwrócił się mężczyzna, który powiadomił o tym, że nieznany sprawca zniszczył jego samochód marki Daihatsu, skacząc po dachu auta. Pokrzywdzony przekazał policjantom również film, który znalazł na jednym z portali społecznościowych. 19-latek po nagraniu swojego chuligańskiego wybryku, udostępnił film w sieci.

Policjanci już następnego dnia ustalili tożsamość mężczyzny i zatrzymali go w jego miejscu zamieszkania. 19-latek był zaskoczony, ale nie stawiał oporu. Przyznał się do tego co zrobił, nie potrafił wyjaśnić dlaczego to zrobił, a swoje zachowanie tłumaczył zbyt dużą ilością wypitego alkoholu – informuje gdańska policja.

Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co może grozić do 5 lat pozbawienia wolności, sąd może orzec również obowiązek naprawienia wyrządzonej szkody. Pokrzywdzony oszacował starty na ponad 6 tysięcy złotych i złożył wniosek o ściganie sprawcy uszkodzenia jego samochodu.

KWP Gdańsk
KWP Gdańsk

Kwt/KWP Gdańsk

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (4)

Michał 2018.03.31 08:11
Oceń:

Czasami, życie potwierdza, że teoria Darwina jest słuszna.

FALCO MIX 2018.03.30 19:41
Oceń:

Ci dwoje podniecają się przy nim jakby co najmniej pięciu ludzi zabił.

Orunia Sebixy 2018.03.30 18:38
Oceń:

W Gdańsku mieszkają Sebixy, pewnie z gówniarz z Moreny Srebrzyska czy orunii. Pewnie ,,przyjął" jakis dopalacz i palma wielkanocna odbiła...

Marko 2018.03.30 17:21
Oceń:

Kolejny gość ,który nie wie dlaczego tak czynił, czy przyczyną tego zachowania był tylko alkohol ? Śmiem wątpić...

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×