pełna wersja

Kaszubia Kościerzyna pokonała Pogoń Lębork

2017-02-12 10:44

Świetna pierwsza połowa i słabsze ostatnie pół godziny kiedy w szeregach Pogoni pojawili się zmiennicy. Tak wyglądała we skrócie gra kontrolna z 4. drużyną IV ligi Kaszubią Kościerzyna.

Dominacja Pogoni w I połowie nie podlegała dyskusji. Nasza drużyna utrzymywała się przy piłce, raz po raz stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Udokumentował ją w 28 minucie Mateusz Wachowiak, który dostawił nogę po ładnej akcji i strzale testowanego w Pogoni zawodnika. Warto zaznaczyć, że w powodu drobnych kontuzji w meczu nie mógł zagrać Kajca, Byczkowski i Stankiewicz.

Druga połowa była bardziej wyrównana. Od 65 minuty do głosu doszli goście, a proste błędy skutkowały utratą dwóch bramek strzelonych przez Szymona Rychlewskiego.

Pogoń Lębork – Kaszubia Kościerzyna 1:2 (1:0) bramki: Mateusz Wachowiak ('28) – Szymon Rychlewski ('70, '86)

Pogoń: Szlaga ('46 Labuda) – Górski ('46 Janowicz), Musuła, ('46 Skibicki), Szałek, Kochanek, Wesserling, Szymański, Madziąg ('46 Sadowski), testowany, Kłos ('46 Słowiński), Wachowiak ('46 Formela)