pełna wersja

Hatrick Semaka. KS Mściszewice-Wikęd Luzino 1:6

2017-06-19 10:00
Hatrick Semaka. KS Mściszewice-Wikęd Luzino 1:6

Wyjazdowym zwycięstwem zakończyli rozgrywki ligowe piłkarze Wikędu Luzino, którzy wygrali w Mściszewicach z miejscowym klubem sportowym aż 6:1. Wyjątkową skutecznością w tym spotkaniu popisał się Grzegorz Semak, który skompletował klasycznego Hatricka. Dwa gole dołożył jeszcze Opłatkowski, a jednego Rutkowski.

Warte odnotowania są kolejne debiuty w dorosłej piłce juniorów GOSRiT Luzino: Jakuba Domskiego i Pawła Rompcy. Oprócz nich w tym meczu zagrało jeszcze 3 juniorów: Marcin Kędziora oraz Michał i Maciej Kożyczkowski.

Teraz przed naszymi zawodnikami dwutygodniowa przerwa w treningach, do których piłkarze powrócą w pierwszym tygodniu lipca.

Bramki: Filip Data 12' - 38' Krystian Opłatkowski, 64' Grzegorz Semak, 66' Paweł Rutkowski, 78' Grzegorz Semak, 84' Krystian Opłatkowski, 86' Grzegorz Semak

Skład naszej drużyny: Pranga- Bank, Dąbrowski, Kożyczkowski Michał ( 58’ Bianga), Kożyczkowski Maciej ( 56’ Marcin Kędziora)- Dariusz Mienik, Opłatkowski, Paweł Rompca, Rutkowski, Semak, Tobiaski ( 74’ Domski).

Piotr Klecha, dyrektor GOSRiT Luzino

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Komentarze publikowane na portalu Nadmorski24.pl są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Portal nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

zobacz również

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×