pełna wersja

Dwie osoby ranne w zderzeniu osobówki z wojskową ciężarówką

2018-02-13 11:41
Dwie osoby ranne w zderzeniu osobówki z wojskową ciężarówką
Fot. Vicaro

We wtorek (13 lutego) w pobliżu skrzyżowania ulic Puckiej i Wierzbowej w Żelistrzewie doszło do zderzenia osobowego opla z wojskową ciężarówką. Wskutek tego zdarzenia drogowego ucierpiały dwie osoby.


Aktualizacja, godz. 13:00

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Okazało się, że obrażenia dwóch osób uczestniczących w zderzeniu pojazdów były niegroźne.

Sprawcą kolizji był kierowca ciężarówki, który został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych – informuje sier. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

Zgodnie z obowiązującymi procedurami, o zdarzeniu została powiadomiona żandarmeria wojskowa.

Do zderzenia osobowego opla i wojskowej ciężarówki marki Iveco doszło około godziny 10:30. Informację na ten temat potwierdzają mundurowi z Pucka.


Na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze policji, strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego – mówi sier. Ewa Bresińska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pucku.

W wyniku zderzenia ucierpiały dwie osoby podróżujące osobowym oplem. Została im udzielona pomoc medyczna, a następnie przewieziono je do szpitala, w celu wykonania badań diagnostycznych.

Fot. czytelnik
Fot. czytelnik

Fot. Marcin/TTM
Fot. Marcin/TTM

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zderzenia obu pojazdów. Szczegółowe okoliczności będą ustalać funkcjonariusze z puckiej komendy policji.

mike

skomentuj

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

komentarze (10)

Mirek 2018.02.14 07:34
Oceń:

Właściciel Opla powinien być wdzięczny temu żołnierzowi za złomowanie takiego pojazdu.

Trzydziestytrzeci 2018.02.14 06:43
Oceń:

Kto kierowcą k'wa jest?

aga 2018.02.13 19:05
Oceń:

Współczuję żołnierzowi który prowadził ciężarówkę ,ma przechlapane

... 2018.02.13 12:56
Oceń:

Jak mam się nie denerwować !!!
Takiego błotnika już nie dostane !!!
:))

To się wyklepie 2018.02.13 13:44
Oceń:

Andrzeju nie denerwuj się...

fazi 2018.02.13 12:44
Oceń:

Grunt że cali i zdrowi. Po auto nowe teraz do Hit Reda, dobre auta w fajnych cenach.

btrb 2018.02.13 17:02
Oceń:

Jak po nowe jak do komisu ?

fazi2 2018.02.13 13:02
Oceń:

sprawdziłem ofertę online.
powielają się teksty " śliczny sprowadzony" "sprowadzony jak nowy" "exclusive okazja" "zadbany okazja"
czyli jak zawsze - niemiec płakał jak sprzedawał.

obiektywny 2018.02.13 14:34
Oceń:

Hej, zwróciłem uwagę na twój komentarz o autach, bo akurat czasem zdarza mi się ten autohandel odwiedzić i powiem ci szczerze iż twoje zdania użyte wyżej nie mają poparcia w rzeczywistości. Sam od nich mam już drugi samochódi powiem ci że się nie zawiodłem, przy kazdym zakupie właściciel udał się ze mną do mechanika na warsztat ( mam swojego sprawdzonego...) i nie miałem przykrych odczuć czy też ukrytych wad ( że coś zaszpachlowane czy odpicowane na krótko...). Miałem citroena C5 od nich, teraz jeżdzi nim mój Syn, a ja w ubiegłym roku w to miejsce kupiłem u nich Opla, z którego jestem zadowolony-bo w tej cenie miałem dość bogate wyposażenie...jeżdzę 4 miesiące i nie narzekam...Widocznie masz małą wiedzę lub przemawia zazdrość po twojej stronie. Pozdrawiam

wojskowy 2018.02.13 12:42
Oceń:

Andrzeju nie denerwuj się !