24.03.2013 10:05 0

Tytani wracają z Koronowa z dwoma punktami

Tytani Wejherowo wracają z Koronowa z dwupunktową zdobyczą u siódmym miejscem w tabeli. Mecz z Koroną nie należał do łatwych, to Tytani większą część meczu byli zmuszeni gonić wynik.

W pierwszej połowie doprowadzili do wyrównania 14:14, a następnie do jedno bramkowej przewagi, której nie udało się utrzymać do przerwy. Druga połowa wydawała się układać bardzo źle dla szczypiornistów z Wejherowa. Zespół przegrywał nawet sześcioma bramkami. Ostatecznie Tytani wygrali 31:29.

Jednak od 40 minuty Tytani ruszyli do odrabiania strat. Kilka pewnych interwencji bramkarskich, wykorzystane rzuty karne czy dobrze wyprowadzone kontrataki, pozwoliły wyjść na prowadzenie. Końcówka meczu to spokojna gra Tytanów i agresywne ataki gospodarzy.

6 kwietnia ruszy 22 kolejka, w której Tytani zmierzą się z MKS Brodnica.