15.04.2013 14:33 0

Tytani polegli na polu walki

Pasmo zwycięstw Tytanów przerwał mecz z AZS Olsztyn. Szczypiorniści z Wejherowa przegrali 22:30 na własnym boisku.

Do przerwy Tytani przegrywali pięcioma punktami. Do ostatecznego wyniku przyczyniły się niewykorzystane sytuacje oraz chaotyczna, nerwowa gra. Druga połowa to przespany początek i duża przewaga bramkowa rywali, a także odrabianie strat, niestety mało skuteczne.

• Mecz w którym było bardzo dużo biegania, walki i chaosu, poprowadził do dużej ilości sytuacji bramkowych, niestety to my nie wykorzystaliśmy większości z tych sytuacji, tylko 1 rzucony karny na 4 – piszą Tytani.

Również obrona szczypiornistów z Wejherowa przyczyniła się do ostatecznego wyniku. Jednak Tytani nie poddają się, dziękują kibicom i już przygotowują się do kolejnych zmagań. W niedzielę halę ZS nr 1 w Wejherowie po brzegi wypełnili wierni kibice, którzy już przyzwyczaili do intensywnego dopingowania swojej drużyny.

Kolejny mecz 20 kwietnia. Tytani powalczą na wyjeździe z zespołem Szczypiorniak Olsztyn.