20.05.2013 10:09 0

Wikęd Luzino w IV lidze!

W sobotnie popołudnie na Stadionie GOSRiT w Luzinie, odbyła się 25. kolejka spotkań, gdzie lider Klasy Okręgowej GOSRiT/Wikęd Luzino podejmował na własnym boisku czternastą drużynę w ligowej tabeli Start Mrzezino.

O godzinie 14:00 sędzia spotkanie rozpoczął mecz od początku było widać kto jest faworytem. W 20 minucie świetna akacja gospodarzy ale strzał Bartłomieja Białobrodzkiego poszybował tuż nad poprzeczką. W 45 minucie rzut wolny tuż przed polem karnym, który świetnie wykorzystał Paweł Politowski.

W drugiej części spotkania to nadal ataki gospodarzy , ale w 50 minucie spotkania nieporozumienie Pawła Politowskiego z Arturem Prangą i wyrównującą bramkę strzela napastnik z Mrzezina Jandchowski Łukasz. Pięć minut później piękny strzał Jacka Wicon, który wylądował w samym okienku bramki gości. Kiedy już wszyscy myśleli że takim wynikiem zakończy się spotkanie w 92 minucie świetny rajd lewą stroną Grzegorza Semak, który dograł piłkę do Dawida Mienik, a ten ustalił wynik na 3:1.

Po tym zwycięstwie KTS-K Wikęd/GOSRiT Luzino na sześć kolejek przed końcem zapewnił sobie awans do IV ligi, i ma 7 punków przewagi nad drugim Amatorem Kiełpino, który również w tj kolejce zapewnił sobie awans i 24 punkty nad Cartusią II Kartuzy.

Skład Wikędu Luzino: Pranga Artur, Dąbrowski Michał ( 63' Grzegorz Semak), Politowski Paweł, Bogucki Daniel, Benke Patryk - Kozłowski Łukasz ( 63' Miotk Adam), Wicki Krzysztof, Wicon Jacek, Białobodzki Bartłomiej, Rutkowski Paweł (63' Mienik Dawid) - Opłatkowski Krysian (63' Rompca Jarosław). Trener Piotr Munh, asystent Paweł Radecki.