14.09.2013 11:33 0

Miedź Legnica przyjeżdża do Gdyni

Ostatni mecz "Miedzianka" przegrała na własnym stadionie 1:2. W tym czasie żółto-niebiescy rozgrywali sparing z Zawiszą Bydgoszcz. Posadą za porażkę rywali zapłacił trener Rafał Ulatowski.

• W przerwie letniej do największej zmiany doszło na ławce trenerskiej. Do uznanych nazwisk w kadrze dołączył także dobrze znany kibicom w Polsce trener - Rafał Ulatowski. Jak jednak wspomnieliśmy na wstępie przygoda z Miedzią nie trwała długo. Zmiany następiły także w kadrze zespołu, drużynę opuścili m.in.: Artur Marciniak, Marcin Nowacki, Patryk Szymański oraz Alexandre. W ich miejsce do drużyny dołączyli m.in.: mający za sobą występy w Arce - Radosław Bartoszewicz, Mateusz Fedyna, Marcin Garuch, Tomasz Midzierski oraz powracający do gry po dyskwalifikacji - Wojciech Łobodziński. W kadrze zespołu są m.in. dobrze znani z Gdyni Andrzej Bledzewski i Zbigniew Zakrzewski oraz Piotr Kasperkiewicz i Piotr Madejski - czytamy na stronie Arki.

Bilans spotkań Miedzi Legnica w sezonie 2013/2014: 0 zwycięstwo – 3 remisy – 4 porażki U siebie: 0 zwycięstw – 1 remis – 2 porażki Na wyjeździe: 0 zwycięstw – 2 remisy – 2 porażki

Okazuje się, że najwięcej bramek w spotkaniach rozgrywanych przez przeciwnika pada zazwyczaj w pierwszych i ostatnich minutach spotkań. Przed żółto-niebieskimi zatem ciężka walka o kolejne punkty w tabeli.