14.09.2013 22:00 0

Arka tylko zremisowała z Miedzią

Arka zremisowała z Miedzią 0:0. Wynik jest o tle zadowalający, gdyż przez większą część drugiej połowy meczu żółto-niebiescy grali w dziesiątkę. W pięćdziesiątej trzeciej minucie meczu czerwoną kartkę otrzymał Michał Szubert.

• Uważam, że byłem zahaczony przez przeciwnika. Wiadomo napastnik w polu karnym stara się takie sytuacje wykorzystać. Sędzia uznał, że symulowałem w konsekwencji głupia żółta kartka i osłabienie zespołu. Moim zdaniem zdarzenie było w polu karnym, ale wiadomo była to szybka akcja i ciężko ocenić bez powtórki. Znowu zagraliśmy słabą pierwszą połowę, nie wiemy co z tym zrobić. Staramy się to zmienić i miejmy nadzieję, że w kolejnych meczach będzie lepiej. Ja sam czuję zaufanie od trenera, niestety ta dzisiejsza czerwona kartka spowodowała lekki niedosyt. Mogłem lepiej wykorzystać swoją szansę, a tak osłabiłem zespół. Mam jednak nadzieję, że trener zauważy także moje starania na boisku i będę mógł w kolejnych spotkaniach wystąpić - wyjaśnia Michał Szubert.

Arka Gdynia - Miedź Legnica 0:0

Arka: Szromnik - Kubowicz, Jarzębowski, Sobieraj, Tomasik - Budka, da Silva (90' Wojowski), Pruchnik, Radzewicz (78' Rzuchowski) - Aleksander (81' Aurelio), Szubert

Miedź: Ptak - Wołczek, Tanżyna, Woźniczka, Zasada, Madejski, Łobodziński, Bartoszewicz (65' Kasperkiewicz), Cierpka (88' Fedyna), Szczepaniak (79' Garuch), Grzegorzewski

Żółte kartki: Szubert, Sobieraj, Aleksander, Budka - Bartoszewicz, Wołczek, Szczepaniak, Cierpka Czerwone kartki: Szubert (54' za dwie żółte)

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)