16.03.2011 14:33 0

Gdańsk: Popisywał się przed koleżankami

Policjanci Osowy zatrzymali 14-latka z Gdańska, który zniszczył dwie tablice z regulaminem Parku Gdańskiego przy ul. Chirona. Ich właściciel i zarządca wycenił starty na 900 zł.

Nieletni tłumaczył policjantom, że swoim zachowaniem chciał zaimponować starszym o kilka lat koleżankom, które spotkał w parku. Teraz z tego zachowania nastolatek będzie tłumaczył się przed sędzią rodzinnym. 

W niedzielę wieczorem do policjantów patrolujących rejon Osowy podbiegł mężczyzna i poinformował, że w parku gdańskim przy ul. Chirona młody człowiek niszczy tablice z regulaminem. Funkcjonariusze szybko ruszyli we wskazane miejsce i zatrzymali 14-letniego gdańszczanina, który w ręku trzymał kij. Ustalenia wykazały, że chwilę wcześniej nastolatek uderzył tym kijem w dwie tablice.

W wyniku tego aktu wandalizmu jedna z nich pękła, a w drugiej zrobiła się dziura. Zarząd Dróg i Zieleni wycenił straty z tytułu tych zniszczeń na 900 zł. Nastolatek tłumaczył funkcjonariuszom, że swoim zachowaniem chciał zaimponować starszym od siebie koleżankom, które spotkał w parku. Teraz o dalszym losie nieletniego zadecyduje sędzia rodzinny.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24