17.03.2011 16:02 0

Sopot: Narkotyki w samochodzie i kieszeni

Blisko 20 gram narkotyków znaleźli i zabezpieczyli policjanci z Sopotu. Z takiej ilości narkotyków można sporządzić ponad 54 porcje konsumenckie. Susz konopi indyjskich, oraz amfetamina należały do 28-letniego mieszkańca Sopotu. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają czy 28-latek nie zajmował się także wprowadzaniem środków odurzających do obrotu. Wczoraj Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

W miniony poniedziałek policjant zauważył zaparkowany przy ul. 23 Marca samochód. Funkcjonariusze z pracy operacyjnej wiedzieli, że w tym miejscu może dochodzić do handlu narkotykami. Kiedy policjanci podchodzili do zaparkowanego auta wysiadł z niego młody mężczyzna, który poszedł w kierunku pobliskich bloków.

Policjanci podejrzewali, że może być to osoba związana ze środowiskiem dilerów narkotykowych. Stróże prawa postanowili wylegitymować mężczyznę i sprawdzić go pod kątem posiadania środków odurzających. W kieszeni spodni 28- latka natrafili na kolejne środki odurzające w postaci 10 gram amfetaminy.

Podczas przeszukania auta w podłokietniku pomiędzy siedzeniami funkcjonariusze znaleźli woreczek foliowy, w którym znajdowało się prawie 10 gram suszu roślinnego. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że był to susz konopi indyjskich.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają czy 28-latek nie zajmował się także wprowadzaniem środków odurzających do obrotu. Wczoraj Prokurator zastosował wobec sopocianina policyjny dozór.


Czytaj również:

Trwa Wczytywanie...

Chcesz przeczytać więcej?

Wyłącz adblocka.

Dziękujemy :)


ODBLOKUJ NADMORSKI24